Świnoujście: Kosztowny chrobotek w Uznam Arenie

0
Źródło: Mirbud SA

Uznam Arena to otwarty w lutym kompleks sportowy. Od początku inwestycja wzbudza bardzo pozytywne emocje, gdyż jest to  długo wyczekiwany obiekt przez mieszkańców. 

Uznam Arena to nie tylko nowoczesny basen z dwoma nieckami, ale także fińska sauna, hala sportowa z boiskami do piłek nożnej, siatkowej, ręcznej, koszykówki oraz tenisa i badmintona. Znajdują się tam również ścianka wspinaczkowa i siłownia. Godnym uwagi jest dizajnerski styl, na który składa się wiele elementów. Wśród nich nie zabrakło lokalnego akcentu, a mianowicie mozaiki Jana Bociągi, świnoujskiego artysty.

 

Nowoczesny basen z dwoma nieckami, ruchomym dnem i masażerami, fińska sauna, równie nowoczesna hala sportowa z boiskami…

Opublikowany przez Prezydenta Świnoujścię Janusza Żmurkiewicza Poniedziałek, 25 stycznia 2021

 

Wysokie koszta elementów dekoracyjnych

Od momentu otwarcia kompleksu pojawiają się kontrowersje. Najpierw do sieci wypłynęła informacja o kosztownej kanapie wartej 40 tysięcy złotych, a dziś głównym tematem jest chrobotek. Jest to mech, z którego wykonana jest zielona ściana przy recepcji. Koszt za 26 metrów kwadratowych instalacji wynosi 54 tysiące złotych. Ważnym aspektem jest odpowiednie zakonserwowanie mchu, gdyż nieodpowiednia opieka grozi uschnięciem.

Jedno jest pewne efekty wizualne kompleksu są imponujące, ale czy są warte tych pieniędzy to już zostawiamy Państwa ocenie.

Polecamy również: Sowa lata nad Świnoujściem

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię