Szczecin: 17-letni Kacper Kozłowski z Pogoni na celowniku gigantów futbolu

0
Robert Lewandowski i Kacper Kozłowski na zgrupowaniu EURO 2020. Fot: FB Łączy nas piłka

Wychowanek Pogoni Szczecin rozkręca się na piłkarskich boiskach. W swoim drugim meczu w reprezentacji Polski pokazał, że nie boi się grać w piłkę. Zanotował również asystę. Jego talent dostrzegli giganci futbolu. Jak długo uda się go Pogoni zatrzymać?

Młody i wielki talent

O Kacprze Kozłowskim pisaliśmy na naszych łamach kilkukrotnie. Zaledwie 17-letni piłkarz szczecińskiej Pogoni ma za sobą debiut w reprezentacji Polski. Wczoraj zaliczył pierwszą asystę i wykazał się odwagą na boisku robiąc wrażenie na ekspertach. We wczorajszym meczu z Islandią zagrał 45 minut pokazując, że nie wie czym jest dla niego trema na boisku. Został wyceniony przez niektóre środowiska na ok. 5 mln euro.

Będzie najmłodszym piłkarzem w historii EURO?

Został również doceniony przez selekcjonera reprezentacji, który powołał go na turniej Euro 2020. Jeżeli wystąpi w meczu będzie on najmłodszym zawodnikiem w historii Mistrzostw Europy! Kacper imponuje swoją odwagą, a także wyczuciem gry pomimo młodego wieku. Te talenty dostrzegli już skauci wielkich zagranicznych klubów takich jak FC Barcelona czy Juventus Turyn, gdzie gra już jeden Polak i kompan z reprezentacji – Wojciech Szczęsny.

POLECAMY TAKŻE:

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię