Szczecin: Bezpłatne konsultacje dla osób w kryzysie emocjonalnym

0
Szczecin: Bezpłatne konsultacje dla osób w kryzysie emocjonalnym

Już od września mieszańcy Szczecina będą mogli skorzystać z bezpłatnego wsparcia psychoterapeutycznego. Indywidualne spotkania będą odbywały się stacjonarnie i online. 

Według badania UCE RESEARCH i SYNO Poland dla platformy ePsycholodzy.pl prawie 40 % dorosłych Polaków twierdzi, że ich zdrowie psychiczne pogorszyło się w trakcie trwania pandemii. Ankietowani najczęściej skarżą się na stres, obniżenie nastroju i niepokój.

Szczecińskie stowarzyszenie „Zawsze z Nadzieją” na co dzień pomaga tym, którzy zmagają się z chorobami nowotworowymi i ich rodzinom. To zespół osób, które same doświadczyły choroby lub były świadkami walki swoich bliskich. Jednak w obliczu pogarszającej się kondycji psychicznej Polaków, zdecydowano się na objęcie wsparciem wszystkich potrzebujących.

Już od 1 września Stowarzyszenie rusza z autorskim projektem skierowanym do mieszkańców Szczecina. Skorzystać z nich będą mogły wszystkie osoby w kryzysie emocjonalnym, które nie potrafią same poradzić sobie z problemami.

Bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne ze specjalistami będą odbywały się do grudnia, w każdą środę i piątek. W spotkaniach indywidualnych można brać udział zarówno stacjonarnie, jak i online. Rejestracja pod numerem 737 333 122.

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia „Zawsze z Nadzieją”.

Polecamy także:

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię