Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/Newspaper/theme.json) is not within the allowed path(s): (/home/sz24/domains/szczecinskie24.pl:/tmp:/var/tmp:/home/sz24/.tmp:/home/sz24/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/sz24/domains/szczecinskie24.pl/public_html/wp-includes/class-wp-theme-json-resolver.php on line 353
Szczecin: Najpiękniejsze tańce i pieśni patriotyczne w Operze na Zamku!
Home Szczecin Szczecin: Najpiękniejsze tańce i pieśni patriotyczne w Operze na Zamku!

Szczecin: Najpiękniejsze tańce i pieśni patriotyczne w Operze na Zamku!

0
Miłośnicy kultury i sztuki nie mogą przegapić tego wydarzenia. Zespół
Screenshot/YouTube: Szczecinianie

Miłośnicy kultury i sztuki nie mogą przegapić tego wydarzenia. Zespół „Szczecinianie” zaprasza na niesamowity występ! 

Koncert patriotyczny

18 października (poniedziałek) w Operze na Zamku odbędzie się Galowy Koncert Patriotyczny Zespołu Pieśni i Tańca Szczecinianie. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18 i potrwa ok. 1,5 godziny. Podczas tego niezwykłego występu zaprezentowane zostaną polskie tańce narodowe i najpiękniejsze pieśni patriotyczne. Będziemy mieli okazję zobaczyć ponad 100 artystów, którzy ćwiczyli pod okiem reżysera i choreografa Łukasza Netera.

Koszt pojedynczego biletu to 50 zł. Można je nabyć dzwoniąc pod numer telefonu 609 319 716.

Zespół „Szczecinianie”

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie jest Honorowym Ambasadorem Szczecina, ale cieszy się sławą nie tylko na Pomorzu Zachodnim. Jest doceniany również na arenie krajowej i międzynarodowej. Występował na m.in. na festiwalach w Tunezji, Indiach, Chinach, Portugalii, Włoszech czy Turcji.

W ich szeregach występuje ponad 300 artystów w różnym wieku – dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Są to zarówno tancerze, jak i śpiewacy i muzycy, którzy współpracują z wybitnymi choreografami, regionalistami i ekspertami w dziedzinie polskich tańców narodowych i regionalnych.

Polecamy także:

Skomentuj artykuł!
- REKLAMA -

KTO MOŻE UZYSKAĆ BEZPŁATNĄ POMOC PRAWNĄ?

BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię