Szczecin: Postanowił połamać łapy psu i go powiesić. TOZ uratowało zwierzę

0
fot. TOZ Szczecin

Właściciel regularnie bił i kopał psa, później chciał go skatować i zabić. Dzięki interwencji TOZ udało się uratować czworonoga. 

Tiger to pies, który przeżył piekło. Jego właściciele, zamiast ciepłego i kochającego domu, zapewnili mu ciągłą walkę o przetrwanie. Był regularnie kopany i bity, jednak apogeum brutalności nastąpiło w czwartkową noc. Jego opiekun urządził mocno zakrapianą alkoholem imprezę, podczas której wpadły mu do głowy okrutne pomysły. Najpierw postanowił połamać zwierzęciu łapy rowerem, a następnie je powiesić.

Dzięki interwencji Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami pies został odebrany dotychczasowym właścicielom. Udało mu się przeżyć, choć ciągle wymiotuje i ma biegunkę. Pod opieką swoich wybawców szybko poczuł się bezpieczny i  odespał traumatyczną noc. Mimo strasznych przeżyć, Tiger nie stracił wiary w ludzi  i jest do nich przyjaźnie nastawiony.

TOZ robi co w jego mocy, by przywrócić zdrowie skrzywdzonemu zwierzęciu. Poszukiwany jest normalny dom lub chociażby dom tymczasowy, w którym pies nie dozna więcej przemocy.

Osoby, które chcą pomóc proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 607701117 (Pani Marlena).

Polecamy także:

Zachodniopomorskie: Pierwsze podsumowanie „Akcji znicz” w regionie

Projekt „Stop Aborcji” poparło blisko 130 tys.obywateli! Został skierowany do I czytania

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię