Szczecin: Ul. Włościańska na Pomorzanach zamknięta przez tydzień 

0
zwik

Awaria spowodowała zamknięcie ulicy na tydzień. Tomasz Makowski z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji (ZWiK) w Szczecinie informuje o tym, co się wydarzyło.

Niestety, jest to stary i awaryjny wodociąg. W tym roku już trzykrotnie wystąpiły na nim poważne awarie, z koniecznością zamykania ulicy. Teraz, po odkryciu miejsca obecnej awarii ZWiK ocenił, iż trzeba wymienić rurę na nową. Dodatkowym czynnikiem jaki zadecydował o tym jest fakt remontu ul. Kolumba i pętli Pomorzany. Ten remont na pewno spowoduje zwiększenie ruchu na Włościańskiej. ZWiK chce uniknąć ponownego awaryjnego zamykania ulicy w czasie remontu, by nie komplikować dodatkowo trudnej sytuacji komunikacyjnej z jaką mierzyć się będą mieszkańcy. Dlatego podjęto decyzję o awaryjnej wymianie wodociągu o średnicy 150 milimetrów i długości prawie 250 metrów.

Nie było już na co czekać. Trzeba było przystąpić do wymiany. Za pośrednictwem waszej redakcji chcemy przeprosić wszystkich kierowców i prosić o wyrozumiałość. Będziemy starali się wykonać prace jak najszybciej. 

Ulica Włościańska na szczecińskich Pomorzanach będzie całkowicie nieprzejezdna przez najbliższy tydzień.

Polecamy także:

Silne opady śniegu na wschodzie naszego regionu 
Goleniów: Oszustwo „na policjanta”. Wyłudziła dane osobowe i ukradła pieniądze

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię