Szczecin: W ten weekend szczepienia od ręki na Jasnych Błoniach

0
fot. 109szpital.pl

W ten weekend przy Przychodni Wojskowej na Jasnych Błoniach będzie działał punkt szczepień, w którym chętni będą mogli się zaszczepić. Będą one przeznaczone dla wszystkich chętnych powyżej 18 roku życia.

„Ostatnia prosta” takim sloganem okraszone jest wydarzenie jakie odbędzie się podczas tego weekendu. W dniach 4 czerwca – 6 czerwca od godz. 9-18 otwarty będzie kontenerowy punkt szczepień nieopodal Przychodni Wojskowej na Jasnych Błoniach. Szczepienia odbywają się bez rejestracji, wystarczy e-skierowanie.

Do kogo kierowane są szczepienia?

Zaszczepić będą się mogli mieszkańcy nie tylko Szczecina, ale też Ci mieszkający w innych regionach Polski, a nawet za granicą. Szczepienia przeznaczone są dla osób 18+.  Kadra medyczna obsłuży państwa na miejscu, zaś wojsko i policja będzie czuwać nad bezpieczeństwem eventu. Dla chętnych przeznaczone jest 2500 dawek szczepionki Johnson&Johnson.

W Zachodniopomorskim wykonano już prawie milion szczepień, a w samym Szczecinie ok. 363 tys. W skali kraju liczba zaszczepionych wynosi ponad 20,5 mln. Więcej szczegółów nt. przebiegu szczepień możemy znaleźć pod TYM LINKIEM.

POLECAMY TAKŻE:

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię