Szczecin: Żelechowa clean & grill i pierwsze kino plenerowe

0
Foto: archiwum/Grzegorz Świstak

Po raz czwarty w Żelechowie odbędzie się festyn Żelechowa clean & grill spacerowo-kinowy. Tradycyjnie już organizatorzy, zapewniają dobrą zabawę, ale przede wszystkim pierwsze kino plenerowe na Północy Szczecina. I to bez pomocy instytucji kultury podległych Prezydentowi Krzystkowi.

Szczecin: Żelechowa clean & grill i pierwsze kino plenerowe

Zapraszam na 4. już edycję akcji porządkowej „Żelechowa clean & grill” – mówi Arek Lisiński, organizator festynu. Będzie się działo na tyle atrakcyjnie, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kulminacją festynu będzie kino w plenerze, które po raz pierwszy zawita na Północ Szczecina.

Festyn zaczyna się od spaceru, „KURSEM LANCASTERÓW NAD PÓŁNOCĄ – bis”. Spacer z Michałem Rembasem i Dariuszem Wybranowskim rozpocznie się o godz. 13:00, na pętli przy ul. Ludowej. Na trasie, przy ul. Głowickiej i ul. Widuchowskiej przewidziane są dwa półgodzinne odcinki specjalne. Dla uczestników spaceru i wszystkich, którzy zechcą posprzątać trochę świat, wystawione zostaną kontenery na odpady. Każdy, kto o 13:45 lub o 15:45 podejmie rękawice i zapełni worek, może liczyć na okolicznościowy upominek, a najefektywniejsi na atrakcyjne nagrody.

Około godziny 17:30 zakończyć się powinien spacer i jego uczestnicy przechodzą na szkolne boisku, przy Grzymińskiej 6, na sąsiedzki grill. Rozdane zostaną również wówczas nagrody i upominki.

O godzinie 20:00 odbędzie się pierwszy seans kina plenerowego na nadodrzańskej północy, w trakcie którego obejrzymy rewelacyjną komedię z Meryl Streep i Hugh Grant’em pod tytułem „Boska Florence”.

Organizatorami festyny są: Szczecin Osiedle Żelechowa, Rewitalizacja Północy-Żelechowa-Park Tilebein-Stawy Bliźniaki, Kurs na północ. We współpracy z SOSW dla Dzieci Słabosłyszących w Szczecinie, Tu Centrum Szczecin, Stołczyn po sąsiedzku oraz Skolwin i My. Dzięki wsparciu Adamus More Than Tooling, Z.P.C. Nord, Cukiernia Malek, Masar Wędliny z Akademii oraz Rentumi.pl – Inwestowanie w nieruchomości.

Polecamy także:
Świnoujście wśród Najpiękniej Ukwieconych Miast w Polsce!
Zapad 2021. Manewry wojskowe czy pokaz siły?
Jak wiele może zdziałać śmiech? Przekonaj się na wyjątkowej wystawie!

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię