Trzcińsko Zdrój: Uwaga kierowcy – przejazdu brak. Rozpoczynają się prace drogowe

0

Remonty dróg to niekończąca się epopeja wielu narodów. W najbliższym czasie kierowcy będą musieli uważać na roboty drogowe, jakie prowadzone będą na drodze powiatowej numer 1404Z między Smugą, a Antoniewicami.

Umowę na remont drogi powiatowej nr 1404Z, z Trzcińska Zdroju do Białęg, podpisano jeszcze w pierwszej połowie czerwca. W nadchodzący wtorek – 14 września bieżącego roku rozpoczną się pracę na odcinku między Antoniewicami, a Smugą. Remontowany odcinek drogi ma około 750 metrów długości.

Kierowcy uwaga!

W związku z podejmowanymi pracami przewidywane jest zamknięcie remontowanego fragmentu drogi powiatowej. Przynajmniej w początkowej fazie realizowanej inwestycji, pokonanie 750 metrów drogi będzie możliwe wahadłowo. Później jednak na dalszych etapach droga będzie niedostępna dla ruchu drogowego.

Pieniądze przeznaczone na cel tej inwestycji pochodzą ze środków województwa Zachodniopomorskiego. Samorząd województwa przeznaczył je na budowę oraz przebudowę dróg dojazdowych, prowadzących na pola uprawne.

Kwota dofinansowania inwestycji to 720 tysięcy złotych, natomiast koszt całej inwestycji przewidywany jest na 1,4 miliona złotych. Planowana inwestycja stanowi trzeci etap robót na wspomnianym odcinku – trzeci, na który pozyskano środki z Województwa Zachodniopomorskiego.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Prezydent Krzystek: „Mieszkańcy przede wszystkim”…
SKANDAL! Anglicy oficjalnie oskarżają polskich piłkarzy o RASIZM!

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię