Wizyta Mikołaja w Hotelu Dana czyli Jarmark Bożonarodzeniowy

0
jarmark
fot. fb/Hotel Dana

Tuż przed świętami w Naszym mieście roi się od propozycji wspólnego celebrowania nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Właśnie rozpoczyna się wielki jarmark w samym środku miasta z mocą atrakcji dla każdego. Dla tych, którzy jednak wolą przygotowywać się do świąt w bardziej kameralnych przestrzeniach, Hotel Dana przygotował magiczny Jarmark Bożonarodzeniowy.

Hotel Dana już w tę niedzielę, tj. 5 grudnia w swoich wnętrzach organizuje Jarmark Bożonarodzeniowy. Wydarzenie organizowane jest przez hotel po raz pierwszy.

Podczas wydarzenia będzie można zaopatrzyć się w produkty idealne na wigilijny stół od regionalnych przedsiębiorców.

Na odwiedzających będą czekały stoiska z pyszną gorącą czekoladą, aromatycznymi herbatami czy też rozgrzewającym grzanym winem.

Ponadto będzie można nabyć pyszne, tradycyjne ciasta, bez których nie wyobrażamy sobie świąt, pierniczki ozdobne idealne na prezent oraz inne lokalne świąteczne łakocie.

Ci, którzy będą poszukiwać idealnych ozdób, które uświetnią świąteczne drzewko oraz nadadzą domowi iście świątecznego klimatu, znajdą na Jarmarku także bombki, stroiki czy też inne wyroby rękodzielnicze.

Hotel Dana zaprasza do udziału w wydarzeniu całe rodziny gdyż i dla tych najmłodszych przewidziane są nie lada atrakcje.

Wydarzeniem towarzyszącym będą warsztaty i animacje dla najmłodszych. Podczas Jarmarku dzieci będą mogły wziąć udział w mini grze, w której eksplorując zakamarki hotelu, odkrywać będą jego tajemnice.

Dla uciechy dzieci przewidziano także występ iluzjonisty. Tuż po pokazie wyczaruje razem z dziećmi prawdziwego Mikołaja. Najmłodsi będą mogli zrobić sobie ze świętym pamiątkowe zdjęcie.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Hotelu Dana odbędzie się w niedzielę (5.12) od godziny 11:00 do 16:00.

LINK DO WYDARZENIA

POLECAMY TAKŻE

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię