Sprawdź, czy musisz się przygotować na brak prądu w swoim domu. Oto lista planowych wyłączeń na ten tydzień.
18 lipca
Szczecin: ul. Okulickiego 114-122 parzyste (godz. 8.00-15.00), ul. Modra 27, 31 (godz. 8.00-15.30);
Police: ul. Usługowa dz. nr 2258 (godz. 8.00-15.30), ul. Usługowa 13,15,17 (godz. 8.30-15.30);
Dobra: ul. Biedronki 14-22, dz. nr 1174, 1167, 1166, 1173 (godz. 8.00-15.30), Mierzyn ul. Pauliny dz. nr 71/6, 71/7 (godz. 8.30-15.30), Wołczkowo ul. Jasna 11-29a. dz. nr 493/20 – 493/39, 680/7 – 680/11, 871/7, 871/8, 888 (godz. 8.30-14.30);
Stargard: Ulikowo 47 (godz. 8.00-14.00);
Goleniów: Ikea Industry Sp. z o.o. Goleniów ul. Pułaskiego 19 (godz. 9.00-14.30);
Moryń: ul. Akacjowa 1,3 (godz. 9.30-13.30).
19 lipca
Szczecin: ul. Gospodarska 13 (godz. 8.00-15.00), ul. Przyjaciół Żołnierza 128, ul. Krzemienna 42b (godz. 8.00-15.30), ul. Rapackiego 6,6a (godz. 8.30-14.30), ul. Pasieczna 20 (godz. 8.30-15.30), ul. Bośniacka 3 – 6, 30, 32, ul. Czarnogórska 13 – 18, 56 – 62, ul. Goleniowska 76c, 76f (godz. 9.00-14.00);
Police: Niekłończyca 50-65, Dębostrów 8-13 (godz. 8.00-15.00), Trzebież ul. Osada Leśna 28, dz.nr 26/22 (godz. 8.00-15.00);
Stargard: Kiczarowo dz. nr 31/20 (godz. 8.30-13.30);
Stepnica: Żarnowo ul. Boczna 1 – 20, ul. Podgórna 1 – 4, ul. Studencka 1 – 10, 31, 32, 32a, 37 – 39, ul. Niepodległości 37, 38 (godz. 9.00-16.00);
Białogard: Rościno 2, 3, 5, 6, 8 – 11, 11A, 12, 13, 13A, 14, 25 – 27, 29 – 34, 34A, 36, 39, 40, 40-, 41, 0077–507, DZ. 264, dz. 358 (godz. 8.00-14.00).
20 lipca
Szczecin: ul. Wiśniowa 26, 28, 30, 32 (godz. 8.00-15.30), ul. Dąbrowskiego 11a – 14b, ul. Mierosławskiego dz.nr 10 Rodzinny Ogród Działkowy (godz. 8.00-15.00), ul. Modra 73 – 85 nieparzyste, 116, dz.nr 2/3, 59/1 (godz. 8.30-14.30);
Police: Tanowo ul. Gunicka 13b-17b nieparzyste (godz. 8.30-14.30);
Wolin: Mierzęcin (godz. 8.30-14.30);
Przelewice: Lubiatowo 26 Lub-Cal Sp. z o. o. (godz. 9.00-13.00);
Ustronie Morskie: ul. Rolna 25, 88/4 (godz. 9.30–13.00);
Manowo: Wyszewo 1, 1A, 2, 2A, 3, 3B, 3J, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 5A, 6 – 8, 8B, 9A, 10 – 12, 12A, 13, 13A, 14, 15, 15A, 16 – 18, 18A, 18A/2, 18A/5, 18B, 19 – 23, 25 – 29, 31 – 36, 36/2, 36A, 38, 38A, 39, 41 – 44, 44A, 45 – 47, 47C, 48, 48A, 49, 50, 50A, 51, 52, 52A, 53, 54, 54A, 55 – 57, 59, 60, 60 H, 60A, 60B, 60C, 61 – 68, 68C, 68N, 68R, 68T, 68ZB, 69, 69A, 70, 70A, 70B, 70D, 71 – 78, 78A, 79, 79A, 80, 251, 263/4, 341/18, 343/8, 412/1, 72/3, 78/11, 98/19 (godz. 9.00–13.00);
Barwice: Łęknica 59, 60, 63, Kaźmierzewo 4 – 9, dz. 22/1, Liniec 1 – 4, Łeknica 58 – 63, Łeknica-228/11, Piaski 1 – 12, 15 – 19, 21 – 25, 25 A, 25A, 27 – 29, 31, 31 A, 32, 33 A, 34 – 38, 38A, 39 – 43, 45 – 49, 51 – 53, 0049 Piaski-182/2, dz. 58, Piaski-89/1, Sulikowo 1, 2, 4, 5, 9 – 14, 15 A, 16 – 18, 20, 21, 21 A, 22, 23, 25 – 32, 32B, 33 – 37, 39 – 43, 45 – 51, 53, 53A, 56, 60 – 70, 71 A, 72 – 74, 75 A, 76, 78, 80, 81, 83 – 87, 273, dz. 88/5, REDUKTOR TELEFONICZNY RŁA, Sulikowo-298/1 (godz. 10.00–16.00).
21 lipca
Szczecin: ul. Urocza 21, ul. Wiśniowa 29 – 35 nieparzyste (godz. 8.00-15.30), ul. 3-go Maja 2 (godz. 8.00-14.00), ul. Gdańska 13, 34a (godz. 8.30-15.30), ul. Nysy, ul. Regalicka 1 – 6, ul. Goleniowska 66d, ul. Babiego Lata 2, 4, ul. Ińska 4 (godz. 9.00-14.00);
Stargard: ul. Nowowiejskiego 8 (godz. 8.00-14.00), Strachocin 82 E, dz. nr 142/22 (godz. 8.30-16.00);
Dobra: Lubieszyn 4e, 4f (godz. 8.30-14.30), Mierzyn ul. Osiedle Pod Lipami 16-17e, 31, 31a (godz. 8.30-14.30);
Złocieniec: Grabinek 1, Kania Górka 1, 2, Nowe Worowo ul. Kolonia 17, ul. Partyzancka 16 (godz. 9.00–14.00);
Dygowo: Czernin 18 – 21, 21F, 22, 25, 25E, 26, 207, 307, 15/5, 15/6, 207/21, 308, 463, 464 (godz. 11.00–16.00).
22 lipca
Szczecin: ul. Poznańska 1 – 3, ul. Szczecińska 27 (godz. 8.00-15.30), ul. Podgórna 66a garaże (godz. 8.30-14.30);
Gryfino: ul. Łużycka 76a, 76b, przystań wędkarska, dz.nr 74/4, 4/11 (godz. 8.00-15.00);
Polanów: Żydowo 557/43 (godz. 9.00–14.00).
Polecamy także:
612. rocznica Bitwy pod Grunwaldem. Co szczecinianie wiedzą na ten temat? [SONDA ULICZNA]
Ksiądz Czaczyk zmienia parafię. Będzie pełnił posługę w Szczecinie!