Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzinami na wyjątkowe obchody Dnia Dziecka! Rozpoczną się w sobotę, 1 czerwca 2024 roku, przy wieży Bismarcka w Szczecinie. Na miejscu czekać będzie wiele atrakcji, które zapewnią wspaniałą zabawę.
Stowarzyszenie „Stołczyn po sąsiedzku”, zrzeszające mieszkańców osiedla Stołczyn, działa na rzecz aktywizacji społeczności lokalnej niezależnie od wieku. W ramach swojej działalności prowadzą Dom Sąsiedzki „Wartownia”, gdzie działa Klub Aktywnego Seniora Stołczyn oraz Klub Gier Planszowych Wartownia. Organizowanie wycieczek, spotkań i wystaw to dla nich codzienność.
Z okazji Dnia Dziecka, stowarzyszenie przygotowało dla najmłodszych:
- Malowanie obrazu
- Gry i zabawy sportowe
- Wielkie bańki mydlane oraz inne niespodzianki, które pozostają tajemnicą.
Wieża Bismarcka będzie otwarta dla odwiedzających od czwartku, 30 maja, do niedzieli, 2 czerwca, w godzinach 11:00 – 18:00. Zapraszamy całe rodziny do odwiedzenia Wieży Bismarcka i spaceru po Zielonym Wzgórzu. To idealne miejsce na spędzenie słonecznego dnia na łonie natury.



















