20 ton niezbędnych środków trafiło do potrzebujących! Tak pomaga Fundacja Małych Stópek

0
20 ton niezbędnych środków trafiło do potrzebujących! Tak pomaga Fundacja Małych Stópek

64 palety z chemią gospodarczą trafiło do hospicjów i domów samotnej matki na terenie całego kraju. Fundacja Małych Stópek wciąż niesie pomoc.

Misja wspierania kobiet

Misją księdza Tomasza Kancelarczyka jest wspieranie kobiet w ciąży, które znalazły się w kryzysie i rozważają zabicie swojego nienarodzonego dziecka. Powody są różne: porzucenie przez partnera, tragiczna sytuacja materialna czy depresja. Dzięki długim rozmowom udało się ocalić już wiele istnień. Kobiety zaczynają wierzyć, że poradzą sobie w nowej roli.

Najważniejsze jest jednak to, że nie są one pozostawiane samym sobie. Ksiądz Kancelarczyk i jego Fundacja Małych Stópek pomagają kobietom zarówno przed, jak i po urodzeniu dziecka. Mogą stanąć na nogi i zacząć cieszyć się urokami macierzyństwa.
Pomoc trafia również do innych potrzebujących rodzin, np. tych zmagających się z chorobą lub ubóstwem.

20 ton pomocy

Fundacji Małych Stópek udało się ostatnio uzbierać aż 20 ton środków czystości. 64 palety trafiły do hospicjów dziecięcych i perinatalnych oraz domów samotnej matki i domów matki z dziećmi na terenie całego kraju.

Działanie Fundacji byłoby niemożliwe na taką skalę, gdyby nie ogromne wsparcie darczyńców i wolontariuszy.

-W tamtym roku tych palet z chemią gospodarczą było 14, w tym roku 64. Z pewnością za rok będzie jeszcze więcej – mówi ks. Kancelarczyk.

Polecamy także: 

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię