Kobieta próbowała uciec przed funkcjonariuszami i oblała ich napojem. Została doprowadzona na komisariat i ukarana wysokim mandatem.
Do nietypowego zdarzenia doszło ok. godz. 10 w sobotę. Do Dziwnówka zostało wezwane SAR i patrol policji, by zająć się niesforną obywatelką Niemiec. 60-letnia kobieta wjechała autem na plażę i zakopała się w piasku. Nie chciała jednak pomocy i wydawała się być rozbawiona całą sytuacją.
Jej dziwne zachowanie pozwalało przypuszczać, że jest pod wpływem alkoholu, jednak Niemka nie pozwalała na badanie alkomatem. Zaczęła wyrywać się i uciekać przed funkcjonariuszami. Udawała przy tym, że nic nie rozumie, mimo że zwracano się do niej zarówno po polsku, jak i angielsku i niemiecku.
Kobieta robiła się coraz bardziej agresywna i oblała policjantów napojem. Została przymusowo doprowadzona do jednostki Policji i ukarana mandatem w wysokości 2000 zł. Okazało się, że nie była pod wpływem alkoholu.
Polecamy także:
Szczecińska 12 Brygada Zmechanizowana zwycięska w wojskowej gali sportów walki!
Zachodniopomorskie: Przerwy w dostawie prądu w regionie. Sprawdź listę!