Bądź mężczyzną i się przebadaj

0

Szczecińskie Centrum Medyczne zaprasza szczególnie panów (choć i panie również mogą skorzystać) ponieważ to panów trudniej namówić. Kolonoskopia to badanie, którego faceci unikają jak ognia.

Badania wykonywane są w ramach projektu, którego celem jest wydłużenie aktywności zawodowej dzięki zwiększeniu dostępności do profilaktyki raka jelita grubego. Programem zdrowotnym objęto 1500 osób z obszarów powiatów: białogardzkiego, drawskiego, gryfickiego, kamieńskiego, kołobrzeskiego, szczecineckiegoświdwińskiego (czyli tzw. ”białych plam”) w województwie zachodniopomorskim. Kolejnym celem projektu jest w zakresie podnoszenia wiedzy i świadomości na temat profilaktyki raka jelita grubego. Projekt będzie trwał do końca grudnia 2022 roku.

Projekt obejmuje 1500 osób (w tym 825 mężczyzn), które zamieszkują, uczą się lub pracują na obszarze wymienionych powiatów i są w wieku:

  • 50-65 lat bez objawów raka jelita grubego
  • 40-65 lat,bez objawów raka jelita grubego, które miały w rodzinie przynajmniej jednego krewnego pierwszego stopnia z rakiem jelita grubego
  • 25-65 lat pochodzące z rodziny HNPCC lub FAP

oraz nie miały kolonoskopii w ostatnich 10 latach i zgłoszą się do projektu w systemie oportunistycznym.

Umów się na badanie: 91 400 50 15

Darmowy nocleg przed badaniem

Na pewno ciekawą propozycją jest możliwość darmowego noclegu w apartamencie niedaleko przychodni dla pacjenta oraz osoby towarzyszącej. To daje możliwość spokojnego i bezstresowego przygotowania się do badania. Samo badanie jest prowadzone w znieczuleniu. Ponadto przewiduje się zwrot kosztów dojazdu do 50 zł.

Tak więc, panowie, do badań. Pokażcie, że jesteście mężczyznami i dla swoich małżonek, i rodzin, ale przede wszystkim dla siebie – przebajdacie się. Nie tylko z wymienionych powiatów, to temat dla wszystkich twardzieli.

Polecamy także:

Czy przedsiębiorcy mogą pytać klientów o zaszczepienie?
Szczecin: Ogromne zagrożenie pożarowe w ten weekend. Pogoda nie polepsza sytuacji
Dobiega końca remont skrzyżowania na Skolwinie

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię