Dobra: Pedofil ujęty!

0
Foto: Grupa Stop Złu

Do dwóch lat więzienia grozi 29. letniemu mężczyźnie, który przez komunikator internetowy składał propozycje seksualne osobie małoletniej. Prokuratura potwierdza fakt zatrzymania mężczyzny, do jakiego doszło w Dobrej koło Szczecina. Jednak dla dobra śledztwa nie ujawnia szczegółów.

Dobra: Proponował seks dziewczynce

Postępowanie w sprawie kilkukrotnego usiłowania doprowadzenia małoletniej do innej czynności seksualnej, prowadzi Prokuratura Rejonowa Szczecin Zachód – mówi prokurator Alicja Macugowska-Kyszka, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Mężczyźnie grozi do dwóch lat więzienia na podstawie art. 13 par. 2, w związku z art. 200A par. 2 kodeksu karnego. Podkreślić należy, że mężczyzna nie zrealizował celu, gdyż na miejscu nie spotkał nieletniEJ, a OSOBĘ dorosłą.

Do zatrzymania 29. letniego mężczyzny doszło kilkanaście dni temu w Dobrej. Jak nas poinformował członek Grupy Stop Złu, 29-latek przez tydzień na jednym z komunikatorów nakłaniał dziewczynę do innych czynności seksualnych, np. poprzez wysyłanie filmów pornograficznych. Sądził, że rozmawia z nieletnią, podczas gdy była to dorosła osoba z Grupy Stop Złu.

Mężczyzna dzwonił do dziecka i prowadząc rozmowę onanizował się – mówi anonimowy członek Grupy Stop Złu. Z naszych informacji wynika ,że miał bardzo dużą aktywność w sieci.

Polecamy także:
Natalia Partyka przed igrzyskami: „Czuję presję, gdy wieszają mi złoto na szyi jeszcze przed odbiciem pierwszej piłeczki”
Poseł Łącki usunięty ze Związku Sybiraków! Konsekwencja skandalicznej wypowiedzi
Zawiadomienia do Prokuratury ws. słów Frasyniuka o żołnierzach RP

Jeśli jesteś ofiara oszustwa lub innego przestępstwa, zgłoś się do Ośrodka Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem i skorzystaj z bezpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej oraz ze wsparcia materialnego.
Szczeciński Ośrodek Pomocy znajduje się przy ul. Energetyków 10. Kontakt pod numerem telefonu 663 606 609.

#pomocpokrzywdzonym

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię