Festyn dla Ingi. „Zróbmy razem wielki kroczek-kończmy zbiórkę już na roczek!”

0
Festyn dla Ingi.
fot. FB Walczę z SMA - Bohaterska Inga

Jutro całe Jasne Błonia będą świętowały z Ingą jej pierwsze urodziny! Czy uda się zakończyć zbiórkę na terapię dla małej Wojowniczki zmagającej się z SMA?

Wojowniczka z Przęsocina

Ingi Niedźwieckiej chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Zmagająca się z SMA wojowniczka z Przęsocina wczoraj skończyła roczek. Dla rodziców to wielka radość, ale też strach, bo walka z tą chorobą jest jak wyścig z czasem. SMA atakuje kolejne układy, które mogą już nigdy nie funkcjonować prawidłowo. Szansą na ratunek jest terapia genowa, która może powstrzymać postęp choroby, ale nie cofnie już spustoszenia, które ona wywołała.

Lek to jedyne życzenie całej rodziny z okazji urodzin Ingi. Terapia to jednak koszt kilku milionów, dlatego niezbędne jest wsparcie darczyńców. A w pomoc dla dziewczynki z Przęsocina włączyło się już bardzo wiele osób. Wciąż prowadzone są licytacje, na które przekazano m.in. zegarek należący do Aleksandra Doby, a Marcin Lewandowski oferował posprzątanie domu.

Festyn dla Ingi

Mieszkańcy Szczecina i okolic już w niedzielę mogą świętować urodziny razem z Ingą. To okazja, by spędzić czas na świetnej zabawie i wspomóc kończącą się zbiórkę. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12 i potrwa do ok. 20

12.00 – Rozpoczęcie imprezy
12:10 – Maria Radoszewska
12.30 – licytacje
12.45 – Studio Wokalne MOK Police
13:00 – Los Grecos – Ellinikin Kardia duet grecki Mitro & Stella
13.45 – licytacje
14.00 – Katarzyna Bazan
14.15 – licytacje
14.30 – Iluzjonista „REDI”
15.00 – ENDRJU
16.00 – Cyrkowiec Kamil Malecki
16.30 – licytacje
17.00 – Splash of Colors
18.00 – The Small Town Kids
18.30 – Less Hoduń
19.00 – licytacje
19:30 – JackPot
20.00 – Zakończenie

Podczas całego wydarzenia będzie można zakupić fanty za piątaka oraz jedzenie i słodkości na Ingusiowym Bazarku, a także przejechać się kucykiem bądź samochodami z Night Drive oraz Audi Szczecin Motion (w tym wozem policyjnym „CopCar Mrówka”). Na najmłodszych czekają dmuchane zabawki, malowanie buziek, zaplatanie warkoczyków oraz mnóstwo animacji.

Nie może Was tam zabraknąć!

LINK DO ZBIÓRKI

Polecamy także:

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię