Gryfino: Nic nowego! Kolejny naćpany kierowca zatrzymany

0
Można powiedzieć, że nic nowego. W powiecie gryfińskim po raz kolejny zatrzymano kierowcę, prowadzącego pojazd pod wpływem narkotyków. Brak wyobraźni i zwyczajna głupota oraz brak umiejętności wyciągania wniosków z podobnych zdarzeń.
Do zatrzymania doszło podczas rutynowej kontroli drogowej, prowadzonej przez Ogniwo Patrolowo-interwencyjne Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. W trakcie czynności okazało się iż 23-letni kierowca Opla, znajduje się pod wpływem narkotyków.
Okazało się również, że mężczyzna ma przy sobie ponad 10g amfetaminy. W związku z zajściem mężczyźnie odebrano prawo jazdy. Choć na tym z pewnością się nie skończy. Zdarzenie miało miejsce w ubiegłą środę – 28 lipca 2021 roku w Krzypnicy (gmina Gryfino).
Za posiadanie narkotyków grożą odpowiednie sankcje karne. Prowadzenie pojazdów pod ich wpływem to głupota, brak odpowiedzialności i proszenie się o tragedie. Wielokrotnie zdarzało się, że dochodziło do tragedii właśnie na skutek braku wyobraźni naćpanych kierowców. Czy naprawdą tak ciężko jest wyciągnąć wnioski?
Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię