Kamień Pomorski: Dziś Gryf zagra z Pogonią Szczecin

0

75 lat MKS Gryf Kamień Pomorski to doskonały powód, by uczcić święto wyjątkowym meczem. Do wspólnego świętowania działacze klubu zaprosili drużynę Pogoni Szczecin. 

Gryf Kamień Pomorski ma już 75 lat

Miejski Klub Sportowy Gryf Kamień Pomorski, najprawdopodobniej powstał w sierpniu 1945r., a jego pierwszym prezesem został Stefan Krużyński. Ciekawostką jest, że  za datę powstania MKS Gryf uznaje się jednak dzień 12.04.1946, kiedy to utworzono zrzeszenie. Taka data powstania była podawana w oficjalnych pismach do Zarządu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim (pismo z dnia 12.05.1948), choć w dokumentach Starostwa Powiatowego Kamieńskiego oraz sprawozdaniu (pismo z dnia 22.01.1948) z działalności Jachtklubu Gryf Ligi Morskiej w Kamieniu Pomorskim, który posiadał sekcję piłki nożnej, jest mowa o sierpniu 1945.

Zarząd MKS Gryf Kamień Pomorski opublikował specjalny komunikat z zaproszeniem skierowanym do byłych zawodników oraz działaczy na obchody z okazji 75-lecia Klubu.  

Z okazji jubileuszu wejście na mecz będzie całkowicie DARMOWE.

Dla wszystkich chętnych, oraz kibiców klubu przed bramą główną będą sprzedawane okolicznościowe bilety pamiątkowe zaprojektowane specjalnie na to wydarzenie. 

Liczba miejsc siedzących będzie OGRANICZONA do 150 miejsc, natomiast NIEOGRANICZONA będzie liczba miejsc stojących dookoła płyty boiska. Pogoń Szczecin na swojej stronie przeprowadzi na żywo transmisję tego spotkania – początek o godzinie 16.00.

Polecamy także:

Szczecin: Tajemniczy przejazd kolumny policyjnej
30 km/h w terenie zabudowanym? Parlament Europejski przyjął rezolucję
Szczecin: Torowiska są z czasów III Rzeszy

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię