Mieszkowice: Mieszkowice skąpane w miodzie!

0

W ubiegłą sobotę, 11 września 2021 roku, odbyło się w Mieszkowicach odbył się Festiwal Miodów i Żywności Ekologicznej. Pojawiło się wielu znakomitych wystawców, a całości dopełniły koncerty i pokazy.

Wydarzenie organizowane było przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Mieszkowicach. inicjatywa była ukoronowaniem głosowania w jakim wzięli udział mieszkańcy miasta i gminy. Efektem tego udało się do Mieszkowic sprowadzić zarówno wystawców żywności jak i rękodzieła, którzy przez cały dzień prezentowali swoje produkty.

Galeria zdjęć: Rewitalizacja festiwal. Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.

Szcześliwie pogoda dopisała, pomimo tego, że na samym początku festiwalu potworna ulewa wypłoszyła prawie wszystkich odwiedzających.

W trakcie imprezy, na miejscu możliwe było zaszczepienie się w mobilnym punkcie szczepień. Z możliwości tej skorzystało wiele osób, polepszając ty samym statystykę szczepień w Gminie Mieszkowice.

Galeria zdjęć: Rewitalizacja festiwal. Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.

Równolegle do tego wydarzenia, odbyło się podsumowanie kolejnego projektu jaki realizowany był przez działające lokalnie grupy inicjatywne. Miasto wzbogaciło się o własną scenę, na której wielu artystów z pewnością znajdzie swoje miejsce.

Pozostaje czekać na kolejne wydarzenia, a do tych już niedaleko. W najbliższa sobotę 18 września 2021 roku odbędzie się charytatywny festyn, którego głównym bohaterem będzie mały bohater Hubert Nosal.

W trakcie wydarzenia, prócz zwyczajowych licytacji odbędą się również zawody Strongman.
Wszystkich chętnych pozostaje nam zatem zaprosić na to nadchodzące wydarzenie.

 

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Szczecin: Chciał popełnić samobójstwo. Skończył w szpitalu psychiatrycznym

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię