Nakrętkowe serce stanie w Mieszkowicach

0

Zbieranie nakrętek na różne cele stało się bardzo istotnym aspektem wspierania wszelkich inicjatyw przez społeczeństwo. Jakiś czas temu, jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się nakrętkowe serca, w których zbieracze mogą pozostawiać. 

Jedno z takich serc powstanie w Mieszkowicach. Mieszkańcy miasta w ciagu dwóch dni zebrali całość wymaganej do zakupu serca kwoty. Inicjatorem tego przedsięwzięcia był jeden z młodszych radnych, przy współpracy z lokalną grup inicjatywną.

Decyzja o utworzeniu zbiórki, była efektem wielokrotnych wniosków lokalnej społeczności dotyczących ustawienia takiego punktu w mieście. Dzięki pracy radnego, pomysł uda się sfinansować i już za dwa tygodnie serce pojawi się w Mieszkowicach.

Dyskusje na temat zakrętkowego serca podejmowane były wielokrotnie na płaszczyźnie internetowej. 

Jak to zazwyczaj bywa, do tej pory wszystko kończyło się na słowach, a kolejni inicjatorzy odsuwali odpowiedzialność za ten pomysł od siebie.

W związku z tym jako radny Gminy Mieszkowice, we współpracy z inicjatywą – Mieszkowice Forum chcę ten projekt doprowadzić do końca. 

Ze względu na powyższe zachęcam do wsparcia zbiórki. Współpracując, z pewnością uda nam się plan zakrętkowego serca zrealizować również w Mieszkowicach.

PS. Zdjęcie serca jest podglądowe, 😉

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego!

To nie pierwszy raz gdy Mieszkowiczanie pokazują, jak ważna jest praca u podstaw. Pozostaje brać przykład z tych osób. Niewiele przecież potrzeba by zmienić swoje otoczenie.

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię