Nielegalny hazard w polickim lokalu usługowym [FILM]

0
foto: KAS

Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa cały czas prowadzi walkę z nielegalnym hazardem. Funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie, ujawnili nielegalny lokal w Policach, w którym organizowany był zabroniony proceder.

Nielegalny hazard w polickim lokalu usługowym

Jaskinię hazardu ulokowano tym razem w nieczynnym lokalu usługowym, w ciągu sklepów w centrum Polic – Małgorzata Brzoza, Rzecznik Prasowy Izby Administracji Skarbowej. Dopiero odsłonięcie rolet pokazywało prawdziwe funkcje lokalu.

W kontrolowanym lokalu zabezpieczono 11 komputerów, 12 monitorów, telefon komórkowy oraz modem. Zabezpieczono również gotówkę w wysokości 1.023 zł.

foto: KAS

Zatrzymano i przesłuchano trzech graczy (obywateli Polski) oraz obywatela Ukrainy podejrzewanego o organizację nielegalnego hazardu.

Zgodnie z przepisami za organizatora gier hazardowych można uznać każdego, kto czerpie z tego korzyści, zarówno właściciela automatów, komputerów, jego dzierżawcę jak i wynajmującego miejsce pod automaty czy komputery do urządzania gier hazardowych.

foto: KAS

W czynnościach uczestniczyło 15 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego.

POLECAMY TAKŻE:

Po trzech latach Klub Wojskowy wraca do odnowionych wnętrz

Od dziś nowe granice i ceny w Strefie Płatnego Parkowania

„Tak dla rodziny, nie dla gender”: Obywatelski projekt trafi do prac w komisjach

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię