Na granicy polsko-białoruskiej powstaje wielkie obozowisko przy pomocy białoruskich służb [WIDEO]

0

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej pogarsza się. Nielegalni imigranci przekroczyli przejście graniczne w Kuźnicy od strony Białorusi. Powstaje też wielkie obozowisko przy pomocy służb białoruskich. 

Od pewnego czasu sytuacja na granicy staje się coraz bardziej niestabilna. Imigranci sforsowali płot, jednak nie udało im się przedostać w głąb Polski. Polskie służby odpowiednio zabezpieczyły teren, gdzie powstała wyrwa w zabudowaniach wojskowo-inżynieryjnych na granicy.

Dziś Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zamieściło na Twitterze niepokojące filmy z granicy. Na jednym z nich widać, jak nielegalni migranci przekroczyli przejście graniczne w Kuźnicy po stronie białoruskiej i biegną wzdłuż ogrodzenia.

Na kolejnym wideo widać powstający obóz, który przypomina bardziej konstrukcje wojskowe, aniżeli cywilny obóz uchodźców.

Polskie służby jak na razie nie dają się sprowokować, pomimo licznych prób ze strony Białorusinów. Miejmy nadzieję, że kryzys migracyjny zostanie zażegnany już niebawem, a żołnierze oraz inne służby obronią konstytucyjną wartość, jaką jest nienaruszalność granicy RP.

POLECAMY TAKŻE:

„Byliśmy. Jesteśmy. Będziemy”. XI Szczeciński Marsz Niepodległości 

Szczecin: Msza Święta w intencji Ojczyzny.Obchody Święta Niepodległości 

Szczecin: Zabił w Wigilię. Nie było to jego pierwsze zabójstwo 

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię