Poczuj jeszcze magię świąt! Wspólne kolędowanie z Zespołem „Szczecinianie”

0
Wspólne kolędowanie z Zespołem
fot. FB Zespół Pieśni i Tańca "Szczecinianie"

Już jutro w Szczecinie odbędzie się Galowy Koncert Kolęd i Pastorałek z Zespołem Pieśni i Tańca „Szczecinianie”. Wstęp wolny!

Wspólne kolędowanie

Boże Narodzenie już za nami, ale Zespół Pieśni i Tańca „Szczecinianie” pozwoli nam znów poczuć świąteczny klimat. Już jutro (niedziela, 9 stycznia) w Kaplicy Szkół Salezjańskich pw. Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych przy ul. Ku Słońcu 124 w Szczecinie odbędzie się Galowy Koncert Kolęd i Pastorałek.

Podczas występu będzie można wysłuchać tradycyjnych i znanych wszystkim kolęd, a także poznać te mniej popularne, często pochodzące z różnych regionów Polski. Wydobywający się z wielu utalentowanych gardeł śpiew w połączeniu z dźwiękami ludowej kapeli na pewno trafi w gusta słuchaczy.

Wydarzenie rozpocznie się o  godzinie 16. Wstęp wolny.

„Szczecinianie”

Zespół Pieśni i Tańca „Szczecinianie” jest Honorowym Ambasadorem Szczecina i prawdziwą wizytówką miasta. Reprezentują nasz region w całym kraju i promują polską kulturę na świecie. Zapraszani byli na cenione festiwale folklorystyczne m.in. w Tunezji, Indiach, Chinach, Portugalii, Włoszech, Niemczech, czy Turcji.

Zespół tworzą artyści w różnym wieku. To łącznie ponad 300 osób – tancerzy, solistów i muzyków, którzy współpracują z najwybitniejszymi choreografami,  nauczycielami śpiewu czy regionalistami.

Polecamy także:

Szczecin: Aby nikt się nie dowiedział i nie wypowiedział [wideo]

Transport: Idzie nowa jakość w PKP Intercity

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię