Resko: Porachunki sąsiedzkie?? Wybuch zniszczył dom w Sosnowie!! [FILM]

0
Foto: Gazeta Łobeska

W nocy z piątku na sobotę, tuż po godzinie 23.00 w Sosnowie w gminie Resko doszło do wybuchu. W tym czasie właściciele domu bawili się na własnym weselu. Początkowo przypuszczano, że doszło do wybuchu gazu. Okazuje się, że w tle jest konflikt z sąsiadem o ziemię i staw.

Resko: Porachunki sąsiedzkie?? Wybuch zniszczył dom w Sosnowie!!

Budynek został całkowicie zniszczony, grozi zawaleniem. W czasie eksplozji, wszyscy mieszkańcy znajdowali się poza domem. Nie ma osób poszkodowanych. Kilka metrów dalej w rowie, odnaleziono mężczyznę narodowości ukraińskiej. Mężczyzna był przytomny, miał uraz nogi.

To nie był wybuch gazu – powiedzieli Radiu Szczecin, Państwo Wawrzyniakowie, włąściciele domu. Wyciągnęliśmy pełne butle. Ekspert powiedział, że jeżeli to by był wybuch gazu, to by nie było żadnego mebla. To była jakaś substancja zrobiona nie wiadomo z czego. Podejrzewamy kto to zrobił. Nie możemy tego głośno mówić.

Foto: Gazeta Łobeska

Jak donosi Radio Szczecin, dwie osoby zostały zatrzymane w sprawie wydarzeń w Sosnowie. Informację potwierdza prokuratura, nie zdradza jednak o kogo dokładnie chodzi. Obecnie prowadzone jest postępowanie w sprawie, a nie przeciwko komuś.

Kilkanaście godzin po zdarzeniu, na stronie internetowej zrzutka.pl uruchomiono akcję, która ma na celu pomóc poszkodowanym, którzy w wybuchu stracili dorobek życia. Możesz pomóc. Link do akcji: https://zrzutka.pl/vtur5w

Źródło: Radio Szczecin Gazeta Łobeska

Polecamy także:
Stargard: Jubileusz Młodzieżowego Domu Kultury
Zakończyły się rozgrywki 3. ligi
Szczecin: Polana Rekreacyjna czy plac manewrowy?

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię