Sarbinowo: Makabryczny wypadek – auto uderzyło w naczepę [ZDJĘCIA]

0

W dniu wczorajszym (25 maja bieżącego roku), na drodze krajowej nr 23 w Sarbinowie, doszło do niebezpiecznego wypadku samochodowego. Auto osobowe wjechało w tył naczepy „TIR-a”

Wypadek miał miejsce na drodze krajowej nr 23 w gminie Dębno około godziny 20. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe. Wypadek wyglądał doprawdy makabrycznie.

Samochód osobowy uderzył w stojącą na poboczu naczepę samochodu ciężarowego. W wyniku wypadku poważne obrażenia odniosła jedna osoba – pasażerka osobówki.

W akcji ratunkowej brali udział Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Sarbinowa.

Na zdjęciach jakie pojawiły się na stronie wspomnianej jednostki strażackiej widać, że nad uczestnikami zdarzenia czuwać musiała opatrzność. Pomimo tak strasznie wyglądającego wypadku wszyscy przeżyli.

Sprawę komentowali internauci, narzekając kilkukrotnie na fakt, iż w miejscu tym nie ma odpowiednich zabezpieczeń, co sprowadza spore niebezpieczeństwo na innych uczestników ruchu – w tym pieszych. Nie zabrakło również gorzkich słów w kierunku kierowcy osobówki.

Jak to zazwyczaj bywa, również w tym miejscu pragniemy wszystkich uczulić na to, iż jazda samochodem wymaga od nas nie lada odpowiedzialności. I szczególnej uwagi. Wielokrotnie niestety jest tak, że winę za tego typu zdarzenia ponosi właśnie człowiek, stąd warto mieć na uwadze odpowiednie „zwyczaje drogowe”.

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię