Stargard: Mieszkania do remontu czekają na lokatorów

0
Foto: STBS/archiwum

Od dzisiaj (8 lutego br.) przez dwa tygodnie można składać wnioski na przydział mieszkania przeznaczonego do remontu. Wnioski przyjmowane są w Biurze Przydziału i Zamiany Mieszkań STBS – al. Żołnierza 11a (tel. 91 819 22 92). Pierwszeństwo mają osoby znajdujące się na liście uprawnionych do przydziału lokalu zamiennego.

Mieszkania do remontu czekają na lokatorów

Obecnie STBS oferuje 6 takich mieszkań o różnej powierzchni – od ok. 36 m2 do nawet 87 m2. Wykaz lokali do samodzielnego remontu można znaleźć tutaj, w Urzędzie Miejskim przy ul. S. Czarnieckiego 17 oraz w siedzibach Stargardzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego – ul. A. Struga 29 i al. Żołnierza 11a.

POLECAMY TAKŻE: Police: Kolejne utrudniania w ruchu w Jasienicy

Lokale do remontu cieszą się coraz większą popularnością wśród czekających na przydział mieszkania komunalnego. Dzięki temu stargardzianie mają możliwość szybszego wynajmu, a także własnej aranżacji mieszkania.

O mieszkania do samodzielnego remontu mogą się starać osoby będące na liście do przydziału lokalu docelowego, znajdujący się w rejestrze zamian z urzędu oraz w wykazie uprawnionych do przydziału lokalu zamiennego.

Koszty remontu mieszkania zaczynają się już od ok. 13 000 zł.

Źródło: STBS

POLECAMY TAKŻE:

70. rocznica śmierci legendarnego dowódcy Brygady Wileńskiej

Pyrzyce dla najmłodszych

Pogoń wygrywa u siebie po golu 19-letniego Smolińskiego

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię