Szczecin: Chłopiec stracił oboje rodziców w masakrze. Pomóż mu zostać z dziadkiem!

0
Chłopiec stracił oboje rodziców w masakrze. Pomóż mu zostać z dziadkiem!
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

O okrutnej zbrodni w mieszkaniu przy ul. Romana było głośno w mediach. Mężczyzna podczas imprezy urodzinowej zabił żonę i teściową, a później siebie. Wszystko na oczach syna. Fundacja Małych Stópek chce pomóc 11-latkowi zostać pod opieką dziadka. 

Masakra podczas imprezy urodzinowej

Do tragedii w mieszkaniu przy ul. Romana doszło w nocy z 26 na 27 listopada. Podczas imprezy urodzinowej mężczyzna sięgnął po nóż, którym zaatakował żonę i teściową. Po wszystkim 47-latek popełnił samobójstwo.

Policję wezwał jego 11-letni syn, który był świadkiem zdarzenia. Babcia chłopca zginęła na miejscu, mama została przewieziona do szpitala, jednak nie udało się jej uratować. Mężczyzna również zmarł, mimo prób reanimacji.

Powodem masakry miała być zazdrość o swoją o 12 lat młodszą małżonkę.

Dziecko ma szansę zostać przy dziadku

Chłopiec, który przeżył koszmar i stracił oboje rodziców, ma teraz szansę, by zamieszkać u swojego dziadka. Nie jest to jednak proste, ponieważ muszą być spełnione m.in. dobre warunki mieszkaniowe. Chęć wsparcia wyraziła Fundacja Małych Stópek. Na ten moment konieczny jest remont i wyposażenie kuchni – glazura, meble i sprzęt kuchenny.

Koszt prac wyceniam na 30 tysięcy zł, ale jak zawsze na pewno się mylę. Fundacja Małych Stópek to nie ja i pracownicy fundacji ale ci wszyscy, którzy sprawiają, że ona może działać – mówi ks. Tomasz Kancelarczyk.

Duchowny dodaje, że liczy się każda złotówka, a fachowcy już są gotowi do pracy. Wszyscy, którzy chcą wesprzeć zbiórkę proszeni są o wpłaty na konto Fundacji i ewentualną wiadomość z przekazaną kwotą na numer 608752142.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
tytuł przelewu: DAROWIZNA KUCHNIA

przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
tytuł przelewu: DAROWIZNA KUCHNIA

Polecamy także:

Tragiczny wypadek pod Kołobrzegiem

Heroiczny polski zakonnik. 8 stycznia 1894 roku urodził się Maksymilian Kolbe

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię