Szczecin: Festyn Rodzinny „Pożegnanie Wakacji” w Śródmieściu

0
festyn
fot. Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki

Wakacje dobiegają końca. By zakończyć je miłym akcentem, Rada Osiedla Śródmieście Zachód już w niedzielę organizuje wyjątkowy festyn rodzinny zatytułowany „Pożegnanie Wakacji”. Jakie atrakcje czekają na odwiedzających?

Już w niedzielę o godzinie 15:00 odbędzie się festyn rodzinny pt. „Pożegnanie Wakacji”. Festyn zorganizowany jest przez Radę Osiedla Śródmieście Zachód w podwórzu przy ul. Jagiełły 4-4a.

Na dzieci i rodziców czekać będzie moc atrakcji m.in. animacje dla najmłodszych, konkursy z nagrodami i wspólne sąsiedzkie biesiadowanie.

O 19:00 odbędzie się koncert Łukasza Gocławskiego z zespołem, który przybliży Mistrzów polskiej piosenki.

Łukasz Gocławski to aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Obecnie współpracuje z Teatrem Uckermärkische Bühne im Schwedt, Teatrem Kameralnym w Szczecinie oraz Studiem Piosenki Teatru Polskiego Radia.
Wykonawcy:
Łukasz Gocławski – wokal
Marcin Matecki – instrumenty klawiszowe
Maciej Cierlecki – gitara basowa
Radosław Winczewski – perkusja
Inicjatorem i współorganizatorem koncertu jest Tomasz Kuliszenko – społecznik i aktywista, współpracujący z lokalnymi organizacjami pozarządowymi, pomysłodawca i organizator koncertów z cyklu „Muzyka w przestrzeni”.

Koncert jest częścią działania „ŚRODEK dla Śródmieścia”, realizowanego w ramach projektu „ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji 2021-2022”, koordynowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i współfinansowanego przez Miasto Szczecin w związku z projektem pn. „Rewitalizacja obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie”.

Tuż po koncercie, o godz. 20:00, zaplanowano pokaz filmów „Lem w kinie w plenerze”.

Wstęp na wszystko jest bezpłatny !

LINK DO WYDARZENIA

POLECAMY TAKŻE

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię