Szczecin: Lodowisko na Arkonce oficjalnie otwarte

0
Foto: ZUK Szczecin

Od środy, 1 grudnia, miłośnicy szaleństw na łyżwach, będą mogli skorzystać z otwartego lodowiska, który znajduje się na Arkonce. Lodowisko będzie czynne do końca lutego przyszłego roku, niemal codziennie w godzinach 9.00-21.00.

Szczecin: Lodowisko na Arkonce oficjalnie otwarte

Foto: ZUK Szczecin

Lodowisko będzie zamknięte w tym czasie tylko w Wigilie. Dzieci, tradycyjnie już do nauki jazdy na łyżwach będą mogły skorzystać bezpłatnie z pingwinków. Na miejscu będzie również wypożyczalnia łyżew. Wypożyczenie sprzętu na godzinę kosztowało nas będzie 12 złotych, wypożyczenie kasku 5 złotych.

Bilet ulgowy na lodowisko kosztuje 8 złotych za godzinę – mówi Andrzej Kus, rzecznik miasta ds. komunalnych i ochrony środowiska. Należy pamiętać, że w momencie, gdy zejdziemy z tafli… czas się nam zatrzymuje. Za bilet normalny zapłacimy 12 złotych za godzinę. Za karnet ulgowy na 600 minut zapłacimy 70 złotych, za normalny 110. Osoby niepełnosprawne wejdą za darmo, podobnie jak ich opiekunowie. Wstęp dla posiadaczy Szczecińskiej Karty Rodzinnej i Szczecińskiej Karty Seniora naliczany jest zgodnie z zasadami funkcjonowania programu Szczecin Przyjazny Rodzinie.

Foto: ZUK Szczecin

W sobotę, 4 grudnia lodowisko opanują dzieci z Domów Dziecka i Świetlic Środowiskowych. Odbędzie się akcja Moto Mikołaje. W tym dniu z lodowiska będziemy mogli skorzystać od godziny 15:00.

Polecamy także:
Szczecin: TOZ o zniesieniu „podatku od psa” dowiedział się z internetu?
Powiat pyrzycki: Po wypadku pod Warnicami dziecko urodziło się martwe
Zachodnia Obwodnica Szczecina. Podpisano aneks na stworzenie projektu

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię