Szczecin: Niemieccy lewacy na marszu w Szczecinie? „Zostawcie narkotyki w domu”

0
Niemccy lewacy na marszu w Szczecinie?
fot: commons.wikimedia.org

Ulicami Szczecina przejdzie kolejny marsz organizowany przez środowiska LGBT. Pomimo, że jest to marsz szczeciński nie zabraknie na nim przybyszów z Polski i zagranicy. Organizatorzy zapraszają m.in. niemieckie organizacje lewackie. 

Dziś w Szczecinie ma się odbyć III Marsz Równości, na który zjadą się m.in. Geje, Lesbijki, Biseksualiści, Transseksualiści nie tylko z Polski, ale i z Europy. Organizatorzy marszu zorganizowali wydarzenie na Facebook-u o nazwie „Solidarity Train to Szczecin Pride 2021”, które ma na celu zachęcenie do przyjazdu na marsz niemieckich kamratów.

W opisie wydarzenia możemy znaleźć informacje na temat tego, jakim pociągiem najlepiej dostać się do Szczecina, o której godzinie, jakie kupić bilety oraz gdzie wsiąść i wysiąść z pociągu. Jednak to nie koniec informacji.

Nie atakujcie policji!

W dalszej części możemy przeczytać, że Szczecin jest tolerancyjnym i otwartym miejscem, ale flagi tęczowe mogą wywołać agresję u mieszkańców miasta. Wysunięty został również apel o to, aby nie atakować policji! „Policja wspiera organizatorów, każdy może się do nich zwrócić o pomoc”– zapewniają w swoim komunikacie organizatorzy wydarzenia. Czy na prawdę organizatorzy obawiają się, że osoby według nich tolerancyjne mogą atakować policję? Może przyjedzie z nimi berlińska „antifa”?

Zostawcie narkotyki w domu i nie pokazujcie się nago

Teraz przechodzimy do najciekawszej części wywodu. Organizatorzy wydarzenia apelują, aby zostawić narkotyki w domu! Informują także, że posiadanie oraz używanie narkotyków mogłoby sprawić dużo kłopotów organizatorom. Kolejna część apelu informuje, że polskie prawo zabrania pokazywania się nago publicznie. Czyżby bali się, że ich niemieccy towarzysze przyjadą z narkotykami i będą po ulicach biegać nago? A może po prostu chcą mieć dobry PR, który odbiega od realnego stanu rzeczy?

INFORMACJE POCHODZĄ Z PUBLICZNEGO WYDARZENIA NA STRONIE FB.

CSD Berlin. Kim są przybysze z Niemiec zaproszeni na Marsz w Szczecinie?

CSD czyli Christopher Street Day to wydarzenie porównywalne do Marszów Równości, lecz zorganizowane na większą skalę. Jest to stowarzyszenie, które w Berlinie co roku organizuje parady środowiska LGBT, siejące zgorszenie wśród mieszkańców. Nasza redakcja dotarła do Polaka mieszkającego w Berlinie ponad 20 lat, który był niejednokrotnie świadkiem tego typu wydarzeń i w ten oto sposób je relacjonuje:

Jeśli chodzi o ten marsz to co nieco widziałem. W mojej ocenie i moich znajomych sieją zgorszenie pomimo tego, że Berlin można nazwać lewackim miastem. Podczas tych przemarszów paradują nago, ciągną swoich partnerów albo kolegów czy koleżanki na smyczach, co z kolei sieje zgorszenie wśród ludzi nie posiadających takich poglądów jak oni. Małe dzieci muszą na to patrzeć. Nie mówię już o tym jaki syf zostawiają po swoich marszach na ulicach i parkach. Wszędzie śmieci i prezerwatywy widziałem w Parku Tiergarten ostatnio po marszu jaki się odbył w lipcu. Uprawiają seks w krzakach – no dzikusy. Na ostatnich edycjach zauważyłem mocne podejście w politykę. Na platformach jeżdżą różnego rodzaju politycy i szydzą ze swoich przeciwników. Oberwało się nawet Jarosławowi Kaczyńskiemu z tego co pamiętam. – mówi Piotr z Berlina

Jak będzie w Szczecinie? Czy oprócz tęczowych postaci zobaczymy niemiecką „antifę”? Czas pokaże, a my mamy nadzieję, że marsz obędzie się bez zbędnych incydentów, zamieszek oraz obrażania uczuć religijnych.

POLECAMY TAKŻE:

Szczecin: Jutro Pogoń zagra z Cracovią przy komplecie publiczności! 

Przecław: Spalone samochody efektem osobistych porachunków 

17 września 1939 r. Sowieci napadają na Polskę, ale… z bolszewikami nie walczyć”

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię