Szczecin: Zamykają cześć ulicy Wojska Polskiego. Kolejne utrudnienia w centrum

0

Dwa lata, licząc od dnia podpisania umowy dla obu etapów realizacyjnych przebudowy ulicy Wojska Polskiego. Tyle mają trwać prace i związane z tym utrudniania dla kierowców, w kolejnym miejscu na mapie Szczecina. Od piątku, 17 września br. nastąpi zamknięcie dla ruchu al. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Jagiellońskiej do Placu Zgody.

Szczecin: Zamykają cześć ulicy Wojska Polskiego. Kolejne utrudnienia w centrum

Utrudnień na tym odcinku, związanych z zamknięciem części ulicy Wojska Polskiego, należy spodziewać się w piątek ok. godziny 18:00. Tylko pojazdy komunikacji miejskiej będą mogły przejeżdżać zamkniętym odcinkiem jezdni. W nocy, w godzinach od 23 do 7 rano możliwy będzie wjazd samochodów z zaopatrzeniem. Będą również zapewnione wjazdy do bram.

Na ulicy Jagiellońskiej – w kierunku do skrzyżowania z Al. Wojska Polskiego, wyłączony z ruchu zostanie dotychczasowy pas do jazdy na wprost. Z prawego pasa będzie można jechać na wprost dalej ul. Jagiellońską oraz w lewo w al. Wojska Polskiego. Sugerowany objazd został wyznaczony ciągiem Al. Piastów i ul. Krzywoustego. Prace związane z frezowaniem nawierzchni mają się rozpocząć w poniedziałek 20 września br.

Jak zawsze w takich przypadkach, termin wykonania nie może być dłuższy niż: 24 miesiące. Tyle, że patrząc z perspektywy wszystkich inwestycji miejskich, prawie żadna nie została oddana w terminie. Jako powód podaje się najczęściej nieprzewidziane kolizje w podziemnej infrastrukturze. Bo kto sprawdzi czy tak faktycznie jest.

Polecamy także:
Szczecin: Skarga na prezydenta miasta
Szczecin: Chciał popełnić samobójstwo. Skończył w szpitalu psychiatrycznym
Janina Bąk, laureatka „Korony Równości” wzywa do pogardy i nienawiści względem osób o innych poglądach?

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię