Operatorzy, jak co tydzień, ostrzegają nas przed planowanymi wyłączeniami prądu, aby mieszkańcy mogli się przygotować na utrudnienia. W tych dniach i godzinach będą prowadzone prace techniczne.
24 października
Szczecin: ul. Żytnia, ul. Dożynkowa 3, 4, 23, ul. Południowa 19, ul. Chlebowa (godz. 8.00-14.00);
Kołbaskowo: Przecław – osada 13a, dz. nr 5/60, Al. Kasztanowa 15, dz. nr 5/47 (godz. 8.00-15.30), Warzymice 45, dz. nr 53/4 (godz. 9.00-16.00);
Police: ul. Zamenhofa 7a, dz. nr 3275/3 (godz. 8.00-15.30);
Dobra: Mierzyn ul. Zeusa 25 – 39 nieparzyste (godz. 8.00-15.30);
Gryfino: Wełtyń ul. Polna 4, 12 – 16, dz. nr 369/10, 370/13, 370/8 (godz. 8.30-15.30);
Goleniów: Tarnówko 26, 1, 2, 3, 3A, 4, 4A, 1K, 5, 5B, 5A, dz. nr 170/6, 170/5, 171 (godz. 9.00-12.00);
Pyrzyce: Okunica, Ryszewo (godz. 9.00-10.00);
Tychowo: ul. Kolejowa 1 – 8, 10, 11, 11A, 11b, I/2, II (godz. 8.00–14.00);
Czaplinek: Pławno 24, 25, 93/3, 111, 129/3 (godz. 8.00–14.00);
Rymań: Gorawino 310/4, Kinowo 27, 28, 30, 31, Starnin 2, 4, 5, 7 – 15, 16A, 16B, 17, 17A, 19, 20, 20A, 21, 22, 23A, 24, 26, 30, 31, 31A, 32 – 34, 34B, 35, 36, 36A, 38, 64 – 68, 169/2,172, 357/1, 119 (godz. 8.30–13.30);
Koszalin: ul. Lechicka 59 (godz. 9.00–15.00).
25 października
Police: ul. Chodkiewicza 10, Nowa Jasienica 5 (godz. 8.00-15.30);
Stare Czarnowo: Żelewo ul. Miedwiańska 77 – 85 nieparzyste (godz. 8.30-15.30);
Stargard: Klępino 9BL, 9BLA, dz. nr 375/4 (godz. 8.30-13.30);
Chojna: Raduń , Raduń Mały, więża GSM (godz. 9.30-14.00);
Pyrzyce: Okunica, Ryszewo (godz. 13.00-14.00);
Białogard: Nosówko 12, 17, 17A, 19, 20, 20A, dz. nr 139 tartak, Stajkowo 9 (godz. 8.00–14.00);
Gościno: Ramlewo 7, 7/3, 10 – 12, 12/2, 13 – 19, 21 – 25, 27 – 30, 41 – 44, 44D, 127/60, 154/22, 154/29, dz. nr 152/6, 154/22 (godz. 8.00–10.00), Ramlewo 1, 3, 4, 6, 8, 36 – 39, dz. nr 127/11, 127/50, 127/13, 127/49, 88/2, 8/1, Sikorzyce 1, 3, 7 (godz. 8.00–10.00);
Drawsko Pomorskie: Ostrowice 59 – 63, Ostrowice-17/6 (godz. 8.00–14.00);
Kołobrzeg: Dźwirzyno (godz. 9.00–14.00);
Rymań: Gorawino 310/4, Kinowo 27, 28, 30, 31, Starnin 2, 4, 5, 7 – 15, 16A, 16B, 17, 17A, 19, 20, 20A, 21, 22, 23A, 24, 26, 30, 31, 31A, 32 – 34, 34B, 35, 36, 36A, 38, 64 – 68, 169/2,172, 357/1, 119 (godz. 8.00–15.00);
Bobolice: Buszynko Drugie 1, II, Buszynko Pierwsze 2, 2/5, Trzebień dz. nr 401/-P (godz. 9.00–14.00).
26 października
Stargard: ul. Usługowa 2 Suzan Polska, ul. Usługowa 10 stacja Masarnia, ul. Usługowa 1 Nolato (godz. 8.00-10.00);
Dobra: ul. Graniczna 23a, dz. nr 29/1, 29/2, ul. Klasztorna 1, 17 (godz. 8.00-15.30), Dołuje ul. Zimowy Sad 2 – 5 (godz. 8.30-14.30);
Kołbaskowo: Moczyły 17a, 17d, dz. nr 67/1, 264/35 (godz. 8.00-15.30), Kamionki (godz. 8.00-14.00), Kurów ul. Na Klifie 81 – 87 (godz. 8.30-14.30);
Szczecin: ul. Okulickiego 23, 25, ul. Gryczana 3, 5, 7 (godz. 8.00-15.30), ul. Białostocka 84 – 98 parzyste (godz. 8.00-15.00), ul. Inwalidzka 67 – 113 nieparzyste, 94 – 114 parzyste (godz. 8.00-14.00), ul. Tczewska 34 – 47, 21 – 26, 15 – 16 (godz. 9.00-14.00);
Moryń: Bielin – działki letniskowe przy jeziorze Bielińskim (godz. 8.00-17.00);
Goleniów: Czarna Łąka ul. Wycieczkowa 64, zakład ogólnobudowlany (godz. 9.00-14.30);
Nowogard: ul. Bohaterów Warszawy 30, 31, 31a, 31b, 32 (godz. 12.00-14.30);
Czaplinek: Kluczewo ul. Białego Orła 27, 28, 30 – 33, 35 – 45, 45B, 47 – 49, 51, 52, ul. Gminna 12, 13, 15, ul. Górna 1 – 7, ul. Polna 1 – 4, dz. nr 324/1, Kluczewo-51, Kluczewo-263/2 11, Kluczewo-217/12, Kluczewo-280 (godz. 8.30–14.00);
Kalisz Pomorski: Jasnopole 1 – 3, 8 – 11, 66 (godz. 8.00–14.00);
Gościno: ul. Kwiatowa 1E, 1H (godz. 9.00–16.30);
Rymań: ul. Polna 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 2D, 3A, 3B, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 115, 114/19 (godz. 8.30–14.30);
Bobolice: Pniewki, Porost 65 – 71, 80 (godz. 9.00–13.00).
27 października
Szczecin: ul. Jaworowa 17, ul. Pokoju 43a – 46b (godz. 8.00-15.30), ul. Żołędziowa 32, 32a, 4 – 6a (godz. 8.30-14.30);
Police: Witorza ul. Chabrowa 1 – 21, dz. nr 824/3 – 824/16, ul. Jasienicka 9 – 15 nieparzyste, dz. nr 334/4, 334/6, ul. Szczecińska dz. nr 334/5, 320/1, 334/7 (godz. 8.00-15.00);
Bielice: ul. Wschodnia dz. nr 281/8,10,12 (godz. 8.00-12.00);
Stargard: ul. Fabryczna, ul. Przemysłowa, ul. Technologiczna, Grzędzice ul Magiczna (godz. 8.00-14.00);
Chojna: Narost 23, 25, 27, 31, gospodarstwo rolne oraz hydrofornia (godz. 8.00-14.00);
Kołbaskowo: Smolęcin 18 – 80, Smętowice 1, dz. nr 12/7 (godz. 8.00-15.00);
Gryfino: ul. Jesienna dz. nr 176/36, 176/30, 176/28, 176/26, 176/24 (godz. 8.30-15.00);
Pyrzyce: ul. Słowackiego 5a (godz. 12.30-16.30);
Białogard: Rogowo 63, 66A, 67, 68 (godz. 8.00–14.00);
Czaplinek: Psie Głowy 26, 27, 31, 0076-Psie Głowy-100/5, dz nr 120/2 120/4, dz. nr 99 obr. Psie Głowy (godz. 9.00–14.00);
Drawsko Pomorskie: Gudowo 65, Zagozd 21, 39 – 43, 54, 56, 57, dz. nr 99/13 (godz. 8.00–14.00);
Wierzchowo: Świerczyna (godz. 9.00–14.00);
Gościno: Gościno 1110, 1112 (godz. 8.00–14.00);
Kołobrzeg: ul. Brzeska 4/276, 4/383, 4/384 (godz. 12.00–17.00).
28 października
Przybiernów: Dzisna dz. nr 18/40, 18/39, 18/38, 18/37, 18/36, 18/35, 18/18, 18/19 (godz. 8.00-14.00);
Police: ul. Wiśniowa 10 – 24 parzyste, Trzebież ul. Szarotki dz. nr 1102/9 (godz. 8.00-15.30);
Szczecin: ul. Babiogórska 1 – 14 (godz. 8.00-19.00), ul. Papieża Jana Pawła II 18 (godz. 8.00-15.00), ul. Unisławy 20, 20a, ul. Kostki Napierskiego 14a, 14b, 14g, 16, 17, 18, 18a, 26, 41a (godz. 8.00-15.30);
Gryfino: ul. Limanowskiego 23, 25, 27, 29 (godz. 8.00-15.00), Radziszewo ul. Różana (godz. 8.30-15.30), ul. Szczecińska 56, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 29, 44, 35, 54, 37, 48, 50, 52, 60, 41, 39, 23, 25, 31, 46, 33, 27, 58, dz.nr 93/2, 102, ul. Flisacza 8, 10, 12, 14 (godz. 9.00-14.00);
Pyrzyce: ul. Jana Pawła II 17,19 (godz. 9.00-12.00);
Lipiany: ul Malinowa dz. nr 11/1 (godz. 13.00-16.00);
Rąbino: Rąbino 19 – 22, 24, 122 (godz. 9.00–12.00);
Czaplinek: Kluczewo ul. Białego Orła 11 – 17, 20 – 28, 30 – 33, 37, 38, 43 – 45, 45B, garaż, ul. Gminna 12, 13, ul. Górna 1 – 7 11 (godz. 8.30–14.30);
Drawsko Pomorskie: Suliszewo 94 (godz. 8.00–14.00).
Kołobrzeg: ul. Wschodnia 2/62, 3, 6, 63, 87B, 193D, 33381, 90, GAR B, III, IIIB, 113/5, 2/105, 2/129, 2/164, 2/78, 4/103, 4/106, 4/105, 4/107, 4/110, 4/8, 4/89, 4/88, 65, 95, dz. nr 2/116, GARAŻ dz. 64, GARAŻ dz. 67, 113/8 (godz. 12.00–16.00);
Mielno: ul. 6 Marca 3B, 4, 4C, 4E, 4i, 6, 6A, 6B, 8, 10, 10C, 14, 765, 235/22, ul. B. Chrobrego, Prądno 1, 4, 8, 745/2 (godz. 8.00–14.00).
Bobolice: Kłanino 24, 25, 25/4, 26, 32 – 34, dz. nr 239 (godz. 8.00–10.00), Wilczogóra 1 – 3, 3/1, 4, 5, 5 A, 6 (godz. 10.00–15.00).
Polecamy także:
Bosman uratował wilka, który ledwo pływał w kanale portowym
Podszczecińskie Lasy na Sportowo