Zapomnieli zapłacić za paliwo

0
Foto: pixabay.com

Kierowcę, który „zapomniał” zapłacić za zatankowane paliwo zatrzymali Funkcjonariusze zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej. Zdarzenie miało miejsce w okolicy przejścia granicznego w Lubieszynie.

Zapomnieli zapłacić za paliwo

Podczas codziennych czynności kontrolnych funkcjonariuszy KAS zdarzają się niecodzienne sytuacje. Funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego prowadzący kontrole celno-skarbowe w okolicy przejścia granicznego w Lubieszynie zatrzymali kierowcę, który odjechał ze stacji benzynowej bez zapłacenia za zatankowane paliwo.

Funkcjonariusze zauważyli pracowników pobliskiej stacji benzynowej, którzy wybiegli za odjeżdżającym busem – mówi Małgorzata Brzoza, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie. Funkcjonariusze szybko zorientowali się, że coś się stało. Pracownik stacji poinformował, ze kierowca nie zapłacił za paliwo.

Funkcjonariusze rozpoczęli pościg za oddalającym się pojazdem, który po ok. 2,5 km został zatrzymany. Kierowca wyjaśniając sytuację odpowiedział, że pasażer, który udał się do toalety, miał jednocześnie miał dokonać płatności.

Samochód zawrócono na stację gdzie uregulowano rachunek.

POLECAMY TAKŻE:

Sukces z Trzcińca, teraz czas na pracownię!

Poniżenie wśród śmiechu, ROZMOWA Z OFIARĄ „KAMERZYSTY”

16 kwietnia 1952 roku. Generał „Nil” skazany na śmierć

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię