Zderzenie dwóch autobusów miedzy Myśliborzem, a Chojną

0
Wszedł do jeziora i już nie wypłynął
Dzisiaj (7 maja 2021 roku), na drodze krajowej nr 26 doszło do niebezpiecznego wypadku. Zderzyły się dwa autobusy. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe.
Wypadek miał miejsce na drodze krajowej numer 26, między Chojną a Myśliborzem, w okolicach godziny 14:00. W wyniku zderzenia autobusów ucierpiały dwie osoby. Szczęśliwie odniesione obrażenia nie były groźne, a poszkodowani samodzielnie opuściły autobus.
Ze względu na specyfikę zdarzenia, na miejscu pojawiły się służby ratunkowe – policja, straż pożarna w liczbie trzech zastępów oraz pogotowie ratunkowe. Droga na której doszło do wypadku była w tym czasie nieprzejezdna.

Według informacji podawanych przez pasażera jednego z autobusów, winny całemu zdarzeniu miał być kierowca jadącego przed autobusami samochodu osobowego. W ostatniej chwili włączył kierunkowskaz, co nie uchroniło autobusów przed zderzeniem.

Powyższy przykład wskazuje na jedno. Na drodze trzeba być bardzo uważnym. Prowadząc auto musimy mieć świadomość, ze odpowiedzialność za ruch drogowy spoczywa wtedy zarówno na nas jak i na innych jego uczestnikach.

W zdarzeniu brały udział autobusy PKS Szczecin.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Plany na Park Żeromskiego. Szczegóły III etapu modernizacji
We wtorek zamknięcie części ulicy Ściegiennego
Rocznica śmierci Stanisława Pyjasa
W piątek 7.05 ponad 300 nowych przypadków COVID w regionie

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię