9-latek napisał list do Roberta Lewandowskiego. Poruszył tysiące internautów

0

9 – letni Kuba sam nie może grać w piłkę z powodu choroby, jest jednak wielkim fanem Roberta Lewandowskiego. Napisał do niego list, który dzięki sile internetu szybko trafił do adresata. 

Kuba uwielbia piłkę nożną i Roberta Lewandowskiego. Po tym jak Polska odpadła z EURO 2020 chłopiec postanowił napisać list do kapitana kadry, jednak nie wiedział gdzie go zaadresować. Poprosił więc swoją mamę, by udostępniła wiadomość w Internecie.

„Trzymałem za Ciebie kciuki na Euro 2020, nie zawiodłeś mnie. Cieszę się, że walczyłeś do końca. Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie i o reszcie drużyny. Prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację. Nie mogę do Ciebie wysłać tego listu, bo nie znam adresu, ale poproszę mamę, aby ten list umieściła na FB, może do Ciebie dotrze. Szkoda, że nie mogę grać w piłkę w drużynie, bo mi lekarz zabronił z powodu chorego serduszka i czasem się męczę. Twój Kuba”  – napisał 9 – latek.

Mama spełniła prośbę syna, jednak nie spodziewała się dalszego rozwoju sytuacji. Post udostępniło ok. 43 tys. osób i list bardzo szybko trafił do adresata. Już na drugi dzień pojawiła się odpowiedź Roberta Lewandowskiego.

„Kuba, Twój list do mnie dotarł i sprawił mi dużo radości. Bardzo Ci za niego dziękuję. Jesteś najlepszym kibicem jakiego mógłbym sobie wymarzyć. Ty też nigdy się nie poddawaj i zawsze walcz o swoje marzenia! Mocno Cię pozdrawiam” – napisał piłkarz.

Zarówno Kuba, jak i jego mama nie mogli uwierzyć w to, co się wydarzyło. Przyznają, że o kontakt z Robertem Lewandowskim zabiegali już od 4 lat, gdyż było to największe marzenie chłopca.

Kuba wczoraj przeczytał ponad 4000 komentarzy. Mimo, iż niektóre były nieprzychylne to tylko skwitował: „Mamo, ja sie tym nie przejmuję”. Pamiętajcie –  marzenia, których nie da się kupić za żadne pieniądze są najcenniejsze” – pisze pani Martyna, mama Kuby.

Polecamy także:

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię