Do Sądu Rejonowego w Kamieniu Pomorskim wpłynął akt oskarżenia wobec mężczyzny, który posiadał znaczną ilość narkotyków. Sprawa wniesiona przez prokuraturę ma związek z zatrzymaniem w Wolinie podejrzanego, u którego w mieszkaniu znaleziono marihuanę, tabletki z MDMA oraz amfetaminę. Za zarzucany czyn grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.
Prokurator Rejonowy w Kamieniu Pomorskim skierował do sądu akt oskarżenia w związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków przez jednego z mieszkańców Wolina. 2 lutego 2023 roku w mieszkaniu mężczyzny, funkcjonariusze ujawnili środki odurzające i psychotropowe w postaci 43 tabletek zawierających MDMA o wadze 9 gramów, 10 g marihuany oraz 30 opakowań białego proszku, który okazał się być amfetaminą zmieszaną z kofeiną.
Podejrzany został zatrzymany, a na wniosek prokuratora zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu, jakim jest posiadanie środków odurzających i psychotropowych. Na jego niekorzyść przemawia fakt, iż był on już wcześniej karany. Teraz odpowie przed sądem, a za jego przestępstwo będzie grozić mu kara pozbawienia wolności od roku do nawet 10 lat.
Jeśli jesteś ofiarą przestępstwa, zgłoś się do Ośrodka Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem i skorzystaj z bezpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej oraz ze wsparcia materialnego.
Szczeciński Ośrodek Pomocy znajduje się przy ul. Energetyków 10. Kontakt pod numerem telefonu 663 606 609.
Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.
Polecamy także:
Przepłynie Bałtyk wpław? Ma szansę zostać pierwszym człowiekiem w historii
„Pomorzańskie Dzieci” nie miały domu innego niż szpital. Czy mają szansę na miłość?
Dariusz Matecki kolejny raz obnaża hipokryzję Urzędu Miasta w Szczecinie