Kozłowski na celowniku włoskiej potęgi. Kwota transferu przekona Pogoń?

0
Pogoń Szczecin: Kim jest Kacper Kozłowski? Młody zawodnik Portowców urodził się 16 października w Koszalinie.
Źródło: YouTube

Kacper Kozłowski ma za sobą przełomowy sezon. 17-latek stał się jednym z najważniejszych ogniw w szeregach Pogoni Szczecin. Na dodatek prędko odnalazł uznanie w oczach nowego selekcjonera reprezentacji Polski – Paulo Sousy. To jednak nie koniec. Kozłowski jest aktualnie najmłodszym zawodnikiem w historii turniejów rangi Euro, który pojawił się na murawie. W tej sytuacji coraz częściej mówi się o odejściu utalentowanego piłkarza do zdecydowanie mocniejszej drużyny. 

Kacper Kozłowski odejdzie z Pogoni?

W środowisku Portowców mówi się wprost, że Kacper Kozłowski na ten moment na sprzedaż nie jest. To jednak nie zmienia faktu, że zainteresowanie jego usługami wykazują czołowe drużyny na Starym Kontynencie. Wśród nich ma być między innymi Juventus Turyn. Czyżby talent ze Szczecina już wkrótce pojawi się w Serie A? Na temat takiej opcji wypowiadają się otwarcie włoscy dziennikarze. W tym kontekście padła także możliwa kwota transferu 17-latka.

Nie wiem wiele o Kozłowskim, ale wiem, że Juventus faktycznie się nim interesuje. No ale to nie jedyny duży europejski klub, który monitoruje jego sytuację. Myślę, że turyńczycy mogą na niego wydać około siedmiu, ośmiu milionów euro. To wciąż bardzo młody piłkarz, więc jeśli zostałby kupiony, to od razu później udałby się na wypożyczenie do mniejszego klubumówi Sport.pl Mirko Di Natale  z TuttoJuve.com. 

Źródło: wp

Polecamy także:
Czy Polska dziś awansuje do kolejnej fazy Euro?
SOK ujął złodzieja trakcji na szlaku Szczecin Zdroje – Regalica
Szczecin: Nie wycinajcie drzew

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię