Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/Newspaper/theme.json) is not within the allowed path(s): (/home/sz24/domains/szczecinskie24.pl:/tmp:/var/tmp:/home/sz24/.tmp:/home/sz24/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/sz24/domains/szczecinskie24.pl/public_html/wp-includes/class-wp-theme-json-resolver.php on line 353
Policjant pokona 1000 km na rowerze bez snu, by pomóc chorej nastolatce
Home Godni naśladowania! Piękny gest! Policjant pokona 1000 km na rowerze bez snu. Chce pomóc...

Piękny gest! Policjant pokona 1000 km na rowerze bez snu. Chce pomóc chorej nastolatce

0
Policjant pokona 1000 km na rowerze bez snu.
fot. policja.pl

Policjant zamierza zakończyć trasę w czwartek w Szczecinie. Jego wyczyn ma pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie córki znajomych. 

Młodszy aspirant Sebastian Nowacki to funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Poruszył go los znajomych z Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu, których córka zmaga się z ciężką chorobą. U 19-latki wykryto nieoperacyjnego guza klatki piersiowej, a miesięczna terapia ratująca jej życie kosztuje aż 30 tys. zł. Niestety jest to kwota, która przekracza możliwości finansowe rodziny.

Z pomocą postanowił przyjść jednak dzielny policjant. Nie dość, że założył zbiórkę internetową na leczenie Oli, to jeszcze podjął się niewyobrażalnego zadania. Sebastian Nowacki liczy, że jego wyczyn zwróci uwagę dobrych ludzi, którzy są w stanie pomóc.

Funkcjonariusz wyruszył wczoraj z Radomia, następnie przejedzie przez Grójec, Płock, Toruń, Gdańsk, Kołobrzeg. Trasę zakończy w Szczecinie. Ma zamiar pokonać łącznie 1000 km, bez spania, zatrzymując się jedynie na zaspokojenie potrzeb fizjologicznych, jedzenie i picie.

Ponadto Sebastian Nowacki zwrócił się z prośbą o wsparcie do sieci laboratoriów diagnostycznych. Te bez chwili zastanowienia zdecydowały się przekazać po 10 zł za każdy pokonany kilometr.

Policjant planuje dojechać do Szczecina w czwartek.

-Życie ludzkie, a w tym przypadku córki moich znajomych z pracy, jest dobrem nadrzędnym, wobec którego nie można pozostać obojętnym! – podkreśla mł. asp. Nowacki.

LINK DO ZBIÓRKI DLA OLI

Polecamy także:

Skomentuj artykuł!
- REKLAMA -

KTO MOŻE UZYSKAĆ BEZPŁATNĄ POMOC PRAWNĄ?

BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię