Pogoń Szczecin: Hubert Matynia o krytycznych komentarzach na jego temat

0

Hubert Matynia to zawodnik Pogoni Szczecin, który jest związany z klubem ze Szczecina od 2014 roku. Niestety w bieżącym sezonie nie ominęły go problemy natury zdrowotnej. Piłkarz od marca nie pojawił się na boisku. W dodatku przed kontuzją bardzo często był gorzko oceniany przez kibiców za swoje występy w barwach Dumy Pomorza. Na ten bardzo nieprzyjemny temat wypowiedział się w jednym z ostatnich wywiadów.

Hubert Matynia i krytyka pod jego adresem

Hubert Matynia to 25-letni lewy obrońca Pogoni Szczecin. Od 2014 roku jest on związany z klubem ze Szczecina. W ostatnim sezonie rozegrał 14 spotkań i zaliczył dwie asysty.

Obrońca Pogoni udzielił niedawno wywiadu dla portalu Interia. Odniósł się w nim do fali negatywnych komentarzy, która często go spotyka ze strony kibiców.

Nie czytam tych komentarzy, ale oczywiście dochodzi to do mnie. Nie jest to miłe, czasami niesprawiedliwe i przykre. W niektórych zawodnikach siedzi to długo, ja na szczęście szybko o tym zapominam. Trzeba sobie jednak zdać sprawę z tego, że kibic nie widzi codziennych treningów, na których zasuwasz w pocie czoła. Jego ocena ogranicza się do meczu. A mecz może ci albo wyjść, albo nie wyjść.

Wszystkim wychowankom się obrywa. Kolejni młodzi chłopcy, którzy powoli przebijają się do pierwszej drużyny, też nie będą mieli łatwo. Kibice oczekują więcej od swoich zawodników niż od zagranicznych.

Źródło: Interia

POLECAMY TAKŻE:

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię