Pol’and’Rock: Od 26 lipca zmiany w organizacji ruchu

0
Pol'and'Rock: Od 26 lipca zmiany w organizacji ruchu

Pol’and’Rock w tym roku odbędzie się w dniach 29 – 31 lipca na terenie lotniska Makowice – Płoty. Od 26 lipca zmiany organizacji ruchu w tym rejonie!

Pol’and’Rock zaplanowano na dni 29 – 31 lipca. W tym roku festiwal odbędzie się w nowym miejscu, na lotnisku Makowice – Płoty. Impreza pierwszy raz w historii jest płatna, a udział w niej mogą wziąć jedynie osoby w pełni zaszczepione, przed wejściem poddane jeszcze testom na COVID – 19. Organizator spodziewa się 20 tys. uczestników.

Tegoroczny „Pol’and’Rock” Festival odbędzie się w nowej odsłonie na lotnisku Makowice – Płoty, w dniach 29 – 31 lipca. Choć miejsce i kwestie organizacyjne są inne to bezpieczeństwo podczas wydarzenia jest niezmiennie priorytetem.

Wydarzenie to wiąże się ze zmianą organizacji ruchu. Zarówno osoby jadące na festiwal, jak i inni, którzy wybierają się w tamte rejony mogą skorzystać z oznakowanych objazdów z drogi ekspresowej S6 do miejscowości Płoty. Zmiany zostaną wprowadzone w życie od 26 lipca:

  • od strony Szczecina (droga krajowa S3/A6) objazd rozpoczyna się na węźle Nowogard Wschód droga powiatową DP 0001Z;
  • od strony Koszalina/Gdańska (droga krajowa nr 11) objazd rozpoczyna się na węźle Wicimice, do drogi wojewódzkiej nr 112, a następnie drogą powiatową DP 0001Z.

Polecamy także:

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię