Stargard: Bezpłatny Internet

0
Foto: pixabay.com

Pod koniec marca przyszłego roku w Stargardzie będzie dostępny bezpłatny Internet. Dzięki dotacji pozyskanej przez miasto z funduszy unijnych, w wysokości 15 tysięcy euro w kilku miejsca będzie można skorzystać z miejskiego Wi-Fi.

Bezpłatny Internet w parku

Internet będzie dostępny przede wszystkim w tych miejscach, które Stargardzianie odwiedzają najchętniej. Ratusz, Urząd Miejski, teren zielony przy Młodzieżowym Domu Kultury, a także w okolicy Teatru Letniego w Parku Chrobrego, przy różance i placu zabaw w Parku Jagiellońskim, na Rynku Staromiejskim oraz przy fontannie na os. Zachód.

Większość z nas na co dzień korzysta z internetu na różnych urządzeniach – mówi Piotr Styczewski, rzecznik prasowy Prezydenta Stargardu . Łączymy się z siecią m.in. na smartfonach, tabletach i laptopach. Już za kilka miesięcy w Stargardzie bezpłatne wi-fi będzie dostępne także w plenerze. Odpoczywając w parku albo przechodząc przez Rynek Staromiejski dostaniemy dostęp do internetu, dzięki czemu zaoszczędzimy dane z naszych pakietów. Bezproblemowe połączenie z siecią przyda się także turystom.

Całość powinna być gotowa pod koniec marca.

Polecamy także:
Szczecin: Wizyta w Urzędzie Miasta po Nowym Roku? Czekają utrudnienia
Likwidowanie komunikacji miejskiej w Szczecinie?
Pożar w centrum miasta. Matka z dwójką dzieci „na lodzie” [ZDJĘCIA]

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię