Świnoujście: Nowa Ordynator Oddziału Pediatrycznego oraz Oddziału Neonatologii

0
Lek. spec. Dorota Subicka, Źródło: Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu
Nową Ordynator Oddziału Pediatrycznego oraz Oddziału Neonatologii w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu została lek. spec. Dorota Subicka

Dorota Subicka pochodzi ze Świnoujścia. Jest absolwentką Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I. Ojciec nowej Ordynator był komendantem Portowej Straży Pożarnej. Niestety wiąże się z tą pracą tragedia, ponieważ zginął w katastrofie promu MF Jan Heweliusz. Mama Aurelia do dzisiaj mieszka w Świnoujściu.

Lek. spec. Dorota Subicka została nowym ordynatorem Oddziału Pediatrycznego oraz Oddziału Neonatologii w Szpitalu…

Opublikowany przez Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu Sp z o o Wtorek, 6 kwietnia 2021

Pracownikiem świnoujskiego szpitalu jest już od dwóch lat, ale wcześniej związana była z innymi placówkami w województwie Zachodniopomorskim. Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Ogromne doświadczenie uzyskała pracując m.in. Klinice Chorób Dzieci przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie, będąc ordynatorem Oddziału Noworodkowego w 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie, Oddziału Noworodków w Szpitalu Powiatowym w Pyrzycach, a od 2012 roku w szpitalu w Kamieniu Pomorskim, gdzie kierowała Odziałem Pediatrii i Oddziałem Neonatologii.

Godnym uwagi jest, że w latach 2015-2019 wygrywała plebiscyty Głosu Szczecińskiego na najpopularniejszego lekarza w regionie. Za swoje osiągnięcia uzyskała również w 2016 roku wyróżnienie od marszałka województwa zachodniopomorskiego.

Zobacz również: Teren rekreacyjny w miejscu byłego wysypiska

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię