Szczecin: Konkurs na najciekawszy list do św. Mikołaja

0

Jak co roku, Muzeum Narodowe w Szczecinie, zaprasza dzieci oraz dorosłych do udziału w konkursie plastycznym na najpiękniejszy   i najbardziej pomysłowy list do św. Mikołaja. Tradycyjnie 6 grudnia obchodzimy w Polsce mikołajki. Rankiem tego dnia dzieci dostają upragnione prezenty.

Dorośli, chcąc wspomóc świętego Mikołaja w doborze podarków, często namawiają swoje pociechy do przygotowania listu z wymarzonymi prezentami. Pisanie listów jest pięknym zwyczajem, dzięki któremu dziecko doświadcza magicznej atmosfery, rozwija wyobraźnię, uczy się, że miło jest być obdarowanym, ale dobrze jest też obdarowywać innych. W tym roku, już kolejny raz, chcielibyśmy zaproponować dzieciom z Pomorza Zachodniego w wieku 5–10 lat udział w konkursie na najciekawszy list do świętego Mikołaja. Liczy się forma oraz zawartość listu (na przykład rysunki, teksty). Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Prace w formacie co najmniej A4 prosimy nadsyłać do 7 grudnia 2020 roku pod adres:

Muzeum Narodowe w Szczecinie
Dział Edukacji
ul. Wały Chrobrego 3,
70-561 Szczecin

z dopiskiem „List do św. Mikołaja”. Liczy się data stempla pocztowego.

Wielki finał konkursu, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, będzie w tym roku wyglądał inaczej. Laureatów konkursu poznamy 17 grudnia 2020 roku (czwartek), o godzinie 12.00. Informacja ta pojawi się na stronie www.muzeum.szczecin.pl. Na stronie internetowej i Facebooku MNS znajdziecie Państwo galerię z najpiękniejszymi pracami. Nagrody i dyplomy będą czekały na zwycięzców w Dziale Edukacji MNS lub zostaną rozesłane pocztą.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorką konkursu – Dorotą Baumgarten-Szczyrską

tel. (+48) 91 4315 270

[email protected]

Więcej informacji oraz regulamin i dokumenty zgłoszeniowe: List do św. Mikołaja

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię