Szczecinianin w finale „The Voice Senior”

0
Andrzej Szpak, źródło: youtube, The Voice of Poland

Pan Andrzej Szpak zakwalifikował się do finału programu „The Voice Senior”. Nad przygotowaniami szczecinianina czuwała Izabela Trojanowska. Podczas finału usłyszymy ośmiu najlepszych wokalistów. Będą oni walczyć o 50 tys. złotych i podróż marzeń.

Zobacz również: Mieszkanki Kamienia Pomorskiego w ogólnopolskim konkursie Przedsiębiorca Roku

Muzyk ze Szczecina

Andrzej Szpak współtworzył szczecińską scenę rockową lat 60. Był członkiem zespołu MY oraz współpracował z Kwartetem Warszawskim. Swoją karierę muzyczną realizował również w Szwecji – z muzykami zespołów Czerwono-Czarni, Niebiesko–Czarni i ABC. Przede wszystkim przeszło już 50 lat kieruje zespołem Andy Scamps Orchestra. Godna uwagi jest też jego książka pt. „Muzyczny Szczecin lat 60.”. Począwszy od 2011 roku organizuje w Szczecinie koncerty poświęcone Czesławowi Niemenowi, założył też Stowarzyszenie Pamięci Czesława Niemena. W ramach działania stowarzyszenia powstała idea budowy pomnika Niemena obok Amfiteatru.

Seniorzy artyści

„The Voice Senior” jest to talent show, emitowany na antenie TVP2. Uczestnicy mają powyżej 60-ciu lat. Szczeciński senior dostał się do programu poprzez internetowy casting, w którym wzięło udział 500 osób. Niewątpliwie konkurencja była ogromna, gdyż swoją szansę w programie ostatecznie dostało tylko kilkudziesięciu chętnych.

Finał programu odbędzie się już 6 lutego. Transmisja dostępna będzie tego dnia na antenie TVP2 o 20.00.

Źródło: voicesenior.tvp.pl

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię