„Deklaruję opłacenie Panu biletu do Hollywood”. Jest jednak warunek

0

Mecz z Anglią w którym Polska zremisowała 1:1 odbył się w środę. Mimo to echa tamtego wieczoru nie milkną. To wtedy właśnie polscy kibice wygwizdali anglików za klęknięcie. Maciej Stuhr nie krył oburzenia. Na jego ostre słowa zareagował radny Solidarnej Polski Dariusz Matecki. Dał mu propozycję wręcz nie do odrzucenia. Jest jednak warunek.

W środowym meczu Polska zremisowała z Anglią 1:1. Tuż przed meczem piłkarze angielskiej drużyny uklękli w ramach politycznej akcji „Black Lives Matters”.

Polscy piłkarze nie postąpili tak jak ich przeciwnicy, a wskazali jedynie na napis „respect” na koszulce.

Polscy kibice wygwizdali Anglików i to właśnie z ich powodu swojego oburzenia nie krył aktor Maciej Stuhr.

„Po prostu tacy jesteśmy i tego chcemy. Nie szczepimy się, nienawidzimy czarnych, Żydów i pedałów, nie chcemy pomagać innym, gardzimy nauką, sztuką, prawem. Mamy w dupie trójpodział władzy i wolne media. Po prostu nic, ale to nic nas to nie obchodzi. A cała reszta (mniejszość) może się z tym a) pogodzić, b)wyjechać, c) żyć w rozpaczy i depresji. To obecnie dla większości Polski nie ma zresztą właściwie żadnego znaczenia „— napisał Stuhr

Dodał, że zapewne Polska i tak opuści Unię Europejską, bo to nie jest dla niej odpowiednie miejsce.

Po tych słowach ruszyła lawina komentarzy potępiających aktora. Do tych osób dołączył także radny miasta Szczecin z Solidarnej Polski, Dariusz Matecki. Zaproponował on aktorowi zakup biletu do Hollywood. Jest jednak warunek:

„Deklaruję opłacenie Panu biletu do Hollywood. Pod jednym, jedynym warunkiem – będzie to droga w jedną stronę. Jedź Pan podbijaj tolerancyjną Amerykę, a tych zaściankowych Polaków zostaw Pan wreszcie w spokoju. Jakoś sobie poradzimy bez tak wybitnego talentu” – napisał Matecki

Czy Maciej Stuhr rozważy tę propozycję?

POLECAMY TAKŻE

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię