Resko: Tragiczny poranek na reskich drogach

0
dachował

Dzisiejszy poranek okazał się tragiczny na drodze nr 152 pomiędzy Reskiem a Starogardem. Pomiędzy godziną 7 a 8 doszło tu do dwóch wypadków, w których dwie osoby poniosły śmierć na miejscu, a kolejne dwie z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

Łobez: Tragiczny poranek na reskich drogach

Pierwszy wypadek miał miejsce o godzinie 7.24 na drodze pomiędzy Łagiewnikami a Starogardem. Jak nas poinformowała, Magdalena Rymszyn, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łobzie, kierująca samochodem osobowym kobieta, z niewiadomych przyczyn uderzyła w drzewo i dachowała. Obrażeń ciała doznał 17 letni pasażer, który został przetransportowany do szpitala

Drugi wypadek miał tragiczne skutki. Około godziny 8 na drodze pomiędzy Reskiem a Starogardem doszło do śmiertelnego wypadku w wyniku którego zginęły dwie osoby. Prawdopodobnie kierujący samochodem osobowym, wyprzedzał ciężarówkę, Z naprzeciwka jechał samochód w którego uderzył nadjeżdżający pojazd. W tym wypadku, śmierć poniósł kierowca jednego z samochodów oraz pasażerka drugiego auta. Drugiego kierowcę przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gryficach.

Na miejscu zdarzenia pracuje policja i prowadzi czynności pod nadzorem prokuratury – poinformowała nas kom. Magdalena Rymszewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łobzie. Na tę chwilę trudno jest jednoznacznie stwierdzić przyczyny wypadku.

Polecamy także:
Stargard: Darmowa jazda komunikacją miejską
Auchan otwiera się w niedziele. Jeszcze we wrześniu stanie się placówką pocztową
Myślibórz: Podpalił dom, w którym był mężczyzna. Chciał odzyskać pieniądze

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię