Stargard: Darmowa jazda komunikacją miejską

0
Foto: UM w Stargardzie/archiwum

We środę, 22 września obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu. W wielu miastach, w tym dniu, z komunikacji miejskiej można skorzystać za darmo. Również w Stargardzie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji zaprasza właścicieli aut do darmowej jazdy autobusami. Zamiast biletu wystarczy wziąć ze sobą dowód rejestracyjny.

Stargard: Darmowa jazda komunikacją miejską

Nie tylko właściciel samochodu, będzie mógł w tym dniu skorzystać z darmowej jazdy autobusami MPK. Na jeden dowód rejestracyjny może podróżować kierowca z osobami towarzyszącymi – ich liczba musi się zgadzać z liczbą miejsc siedzących w konkretnym samochodzie.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Stargardzie posiada nowoczesne, klimatyzowane pojazdy do przewożenia pasażerów. W autobusach zamontowane są biletomaty i są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Do wyboru są również 4 bezpłatne aplikacje do kupowania biletów. Już niedługo w kilkunastu autobusach pojawią się urządzenia do wirtualnego zapisywania opłat za przejazdy na smartfonach, kartach płatniczych i smartwatchach.

Polecamy także:
Auchan otwiera się w niedziele. Jeszcze we wrześniu stanie się placówką pocztową
Myślibórz: Podpalił dom, w którym był mężczyzna. Chciał odzyskać pieniądze
Szczecin: „Mezo” i Maciej Dowbor w finale Tenisowego Turnieju Artystów

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię