Międzyzdroje zapraszają, plan zajęć przygotowany

0
Źródło: Międzyzdroje/Fb

Plaża w Międzyzdrojach ponownie zaczyna przyciągać turystów. Kiedyś bardzo wąska, dziś w nieco innym kształcie do zaoferowania ma bardzo wiele.

Moc atrakcji czeka

Międzyzdrojska plaża staje się miejscem nie tylko chłonięcia słonecznych promieni, ale i spędzania czasu wolnego przeznaczonego dla rodzin.
Przy zejściu na plażę oznakowanym symbolem E powstała Miejska Strefa Malucha, gdzie na najmłodszych czeka huśtawka, piramida liniowa, „Bocianie gniazdo” i duża instalacja w formie statku wyposażonego w maszty, liny i zjeżdżalnie. Co więcej, w każdy czwartek i piątek na plaży przy molo – Klaun Mimi Konewka rozbawi wszystkie plażujące dzieci, a Klaun Tomi zabierze milusińskich do krainy śmiechu i zabaw.

Tygodniowy plan działań „Wakacyjna strefa kultury i sportu – Lipiec 2021”

Nie zapomniano również o starszych plażowiczach

Dla nich pomiędzy zejściem B a C przygotowano Miejską Strefę Aktywności Sportowej!
Tu będzie można wziąć udział w turniejach (np. beach soccer), skorzystać z zajęć biegowych, fitnessu, zajęć zumby, yogi lub Tai Chi i Qi Gong pod okiem międzyzdrojskich instruktorów i trenerów. Po aktywnym plażowaniu, Międzyzdroje zatroszczyły się już o wypełnienie czasu poza plażą. Amatorom sztuk pięknych polecają plenerowe warsztaty malarskie, które będą odbywać się w każdą środę na Alei Gwiazd. Warsztaty poprowadzi Katarzyna Trochimczuk, artystka malarka, grafik, absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej w Szczecinie.
Klasyczne Wtorki w Parku Chopina, koncerty wokalne i instrumentalne w wykonaniu znakomitych muzyków z całej Polski. Występy muzyczne będą się odbywać także na Alei Gwiazd.
Przygotowano również dla wszystkich cykl pn. Spotkanie z Audioteką. Odwiedzą nas aktorzy filmowi i serialowi, m.in.: Joanna Brodzik, Karolina Gorczyca, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior.
Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Dlatego zachęcamy do spędzania wolnego czasu i urlopu nad polskim morzem.

Polecamy także:

Proces „króla dopalaczy” rusza ponownie! Oferował 100tys. zł za głowę Ziobry
Gryfino: Prowadziła pod wpływem narkotyków – ZNOWU!
Dobra: Testują urządzenie do zbiórki opakowań plastikowych i puszek

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię