Początek piłkarskiej rudny wiosennej w powiecie pyrzyckim

0

Sokół Pyrzyce i Stal Lipiany to dwa kluby piłkarskie, które w sezonie 2020/21 reprezentują powiat pyrzycki w Klasie Okręgowej. Na chwilę obecną klub z Lipian zajmuje 8 pozycję w tabeli, i z 24 punktami wyprzedza o 1 punkt 10 Sokół Pyrzyce.

Do lidera nasze kluby tracą kolejno 16 i 15 punktów. W tym sezonie ciężko będzie powalczyć o awans. Wydaje się, że zadaniem na rundę wiosenną będzie utrzymanie bezpiecznej przewagi nad strefą spadkową, która wynosi teraz 10 i 9 punktów.

W miniony weekend na boisku w Barlinku Sokół Pyrzyce przegrał swój pierwszy mecz rundy wiosennej z lepiej się prezentującą drużyną z Dębna, która w tym sezonie jest jednym z faworytów do awansu do IV ligi. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3 (0:1). Natomiast zespół Stali uległ liderowi rozgrywek Odrze Chojna aż 1:5.

Czy podopieczni Piotra Kaczyńskiego zdołają pokonać Iskrę Banie, która obecnie zajmuje 9 miejsce i rozdziela kluby z powiatu pyrzyckiego? Czy pozyskany właśnie z Iskry Przemysław Brudnicki dostanie szansę gry i czymś zaskoczy swoich byłych kolegów? Czy pozyskany z Unii Swochowo Krzysztof Mamuszka zacznie strzelać dla Pyrzyczan? Czy wracający do bramki Przemysław Kokosiński udowodni, że to jemu należy się miejsce w pierwszym składzie? Czy Ireneusz Dubik swoimi umiejętnościami i doświadczeniem przechyli szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy?

   

źródło zdjęć:https://www.facebook.com/SokolPyrzyce

 

Wygrana Sokoła pozwoliłaby na przeskoczenie w tabeli pauzującej w tej kolejce „stalowych” lipiańczyków. O tym wszystkim przekonamy się już jutro o godzinie 13:00. Mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną płytą w Barlinku.

Skład Sokoła Pyrzyce w meczu przeciwko drużynie z Dębna:

TRENER: Piotr Kaczyński

12. Vadzim Sliapets

7. Artur Domowicz

8. Łukasz Zaborowski

21. Ireneusz Dubik

4. Konrad Bednarski

16.Wojciech Okraska

13. Konrad Kluska

6. Maciej Migdalski

14. Mateusz Czerwonka

18. Łukasz Podraska

15. Krzysztof Mamuszka

zawodnicy rezerwowi :

17. Dominik Sikora

  1. Przemysław Kokosiński

9. Jakub Godyń

3. Oliwer Skrzypczak

11. Michał Jarząb

22. Przemysław Brudnicki

 

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię